Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1944 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta boudicca

Status: Nieobecny
pomniki

Błagam Was o pomoc.

Poszukuję zdjęć nagrobków z XVI-XVIII w. szlachty polskiej.
Zależy mi przede wszystkim, aby była ta postać polskiego Sarmaty z szablą.
Błagam tylko nie miecz, czy szpadę. Chodzi mi o szablę (ma zakrzywioną głownie). Może być też ew. koncerz, czy tasak.
Prosiłabym również o króciotki opis - czyj nagrobek, z którego wieku, kogo przedstawia (o ile to konkretna postać).

Takie nagrobki znajdują się w starych kościołach, cmentarzach. Nie jestem w stanie objechać całą Polskę, więc bardzo proszę o pomoc.
----------------------------------------
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.
A ja widze miejsce do nalania wodki
:D

[2006-04-02 13:00:09] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

Re: pomniki

acha no i interesowałoby mnie w ktorej miejscowosci sie ten nagrobek znajduje.

bardzo prosze o pomoc, ew. wskazanie gdzie konkretnie mam pojechac, bo tak w ciemno jezdzic po polskich cmentarzach to raczej paranoja.
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.

[2006-04-02 15:55:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

Re: pomniki

Odświeżam bo bardzo mi zależy...

[2006-04-04 00:22:28] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]