Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 35
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3634 razy i ma 34 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta boudicca

Status: Nieobecny
Re: Cead Mille Failte

Tatsu, mogę ci coś podesłać. Sporo tego mam (i płyt i mp3)
----------------------------------------
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.
A ja widze miejsce do nalania wodki
:D

[2006-05-24 23:09:20] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta tatsu

Jeśli mogłabyś Boudicco to bym była dozgonnie wdzięczna. Nie tylko ja, bo z moich zasobów korzystają też inni wink
Zwłaszcza chciałabym usłyszeć tego Pana, którego tak zareklamowałaś powyżej biggrin

Bo to złe tatsu było... :P
[2006-05-25 10:57:49] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    1223643    tatsu [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

Oki Tatsu, to ja sie tym zajmę w ten weekend (bo jednak ja tym razem w Będzinie nie będę - siła wyższa. Co mnie zresztą mocno wkurza... not talking )
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.

[2006-05-25 19:26:57] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta tatsu

Boudicco szkoda, iż przybyć nie mogłaś. Zabawa była przednia i było na co opatrzeć: turniej bojowy na wysokim poziomie, turniej łuczniczy arcyciekawy, bitwa wieczorna dostarczyła dawki adrenaliny, a późniejszy koncert zespołu "Odpust Zupełny"- niezapomnianych wrażeń.
Bo to złe tatsu było... :P
[2006-05-29 13:45:18] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    1223643    tatsu [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

Ech, chyba zawsze jest cudownie...
Teraz pozostało mi chyba jedynie czekać na Lipowiec...

[2006-06-01 21:29:36] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]