Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 7
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3097 razy i ma 6 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna kasia43

Status: Nieobecny

tortury - średniowiecze

Kochani, czy zadalibyście uczniom w klasie 5 szkoły podstawowej pracę domową na temat: "Tortury w średniowieczu". Moje dziecko ma to opisać. Makabra. Ten nauczyciel powinien love struck . Czytając na temat tychże tortur zastanawiałam się jakim należałoby poddać takiego nauczyciela
[2006-05-06 16:59:56] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna kasia43

Re: tortury - średniowiecze

nie taki rysunek miał być. Tylko taki blushing a najlepiej to stuknąć się w łepetynę
[2006-05-06 17:03:47] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

Nigdy.
----------------------------------------
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.
A ja widze miejsce do nalania wodki
:D

[2006-05-06 17:09:57] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta renpul

Ja desperacko bym zadała i patrzyła bym co się dalej dziać będzie - jak rodzice fiksują i nie wiedzą co z tym fantem zrobić - a swoją drogą przecież pewnie oglądali film "Seven" :-((((((((((
ble, fu i brrr
[2006-05-06 17:36:58] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

a po co ja mam meczyć dzieciaki, a potem się męczyć z rodzicami :D
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.

[2006-05-06 17:41:55] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta renpul

Z rodzicami to się psychiatra męczył będzie - hi hi :-)
[2006-05-06 18:12:56] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

... jak już skończy ze mną.

[2006-05-06 19:14:49] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]