Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3753 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna kasia43

Status: Nieobecny

średniowiecze - życie chłopów

podpowiedzcie mi gdzie oprócz podręcznika (klasa V podst.) można znaleźć dużo informacji na temat życia chłopów na wsi w średniowieczu. dziecko (klasa V) ma napisać pracę na ten temat
[2006-05-23 20:43:05] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta kaas

Re: średniowiecze - życie chłopów

Historia powszechna. Średniowiecze-Tadeusz Manteuffel ( cz. 2).
Dzieje Polski, red.Jerzy Topolski
Ale w obydwu książkach treści i język nie dla dziecka z 5 klasy.
----------------------------------------
kaas
[2006-05-24 16:31:22] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna kasia43

no własnie, a dziecko musi napisać na taki temat. Boże, zeby juz skończyło podstawówkę bo od 4 klasy nauczyciel zadaje prace takiego typu, m.in już pisałam wcześniej, np na temat tortur w średniowieczu. Dzieci popisały, zeszyty zostały zebrane, na następnej lekcji nauczyciel stwierdził: "Nie sprawdzone bo mi się nie chciało." I co wy na to?
[2006-05-24 17:25:01] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

Społeczeństwo polskie X-XX w. Jest to praca zbiorowa, nie pamiętam wszystkich autorów, ale na pewno Ireneusz Ihnatowicz i Bendeykt Zientara.
A.Bruckner Dzieje kultury polskiej
i od strony prawnej - Historia ustroju i prawa Polski - też nie pamiętam wszystkich autorów (jednym był Juliusz Bardach)
----------------------------------------
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.
A ja widze miejsce do nalania wodki
:D

[2006-05-24 23:45:50] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]