Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1878 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta stasiowa

Status: Nieobecny

Potrzebny program nauczania

Proszę Was o pomoc. Pilnie potrzebuję programu nauczania historii w klasach IV-VI, wyd. Arka, "Człowiek i jego cywilizacja". Czy ktoś mógłby mi go przesłać drogą elektroniczną?
Z góry dziękuję!
[2006-05-26 23:03:20] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta stasiowa

Re: Potrzebny program nauczania

mój adres monmat@o2.pl
[2006-05-28 12:24:32] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta szeherezada

Polska

Pobierz sobie ze strony wydawnictwa, teraz "Nowa Era" smile , nie ma z tym żadnego kłopotu. smile
----------------------------------------
nulla aetas ad discendum sera
[2006-05-31 17:38:54] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta nemezis63

Przesyłam pocztą elektroniczną . Powodzenia::))))
----------------------------------------
"Przypadek to pseudonim Boga- gdy nie chce się podpisać.."
[2006-06-03 18:40:04] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    zapytaj to Ci powiem:)))) [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]