Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 7
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3921 razy i ma 6 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta milkam

Status: Nieobecny
Przed podpisem skrót mgr czy samo nazwisko?

Mam pytanie .do mądrych pedagogów . Czy podczas podpisywania świadectw powinnam przed nazwiskiem pisać skrót mgr czy jednak nie mi się ospobiście wydaje że nie i tak wszyscy wiedzą że w dzisiejszych czasach tokażdy nauczyciel ma magistra . Prosze podpowiedzcie nie chcę zrobić gafy . Acha podpisujemy się czytelnie czy tylko skrótem lub parafką ?
[2006-06-20 22:07:27] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*

Re: Przed podpisem skrót mgr czy samo nazwisko?

jesli podpisujesz sie pełnym imieniem i nazwiskiem to spokojnie można przed wpiasć mgr

A podpis to podpis (z reguły nieczytelny jak sie mówi) czyli tak ja się zwykle podpisujesz i wtedy napewno bez mgr
----------------------------------------
[Edytuj 1 razy, ostatnio edytowany przez jacko (at) 2006-06-20 22:45:19]
[2006-06-20 22:44:56] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna ampad

[...]wszyscy wiedzą że w dzisiejszych czasach tokażdy nauczyciel ma magistra . Prosze podpowiedzcie nie chcę zrobić gafy .[...]

nie wszyscy niestety to wiedzą
podczas ankietowania rodzicóww mojej szkole wyszło że ponad połowa nie wie jakie kwalifikacje mają nauczyciele, rodzice byli zaskoczeni że wszyscy sa magistrami
[2006-06-21 14:05:22] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta nemezis63

Tak to jest smutna prawda .Rodzice faktycznie uważają ze w szkole podstawowej i gimnazjum są inni nauczyciele niż w takim liceum. Są zdziwieni , że to tacy sami mgr;))))))))))))))))))))))))))Pozdrawiam
----------------------------------------
"Przypadek to pseudonim Boga- gdy nie chce się podpisać.."
[2006-07-05 21:53:53] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    zapytaj to Ci powiem:)))) [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna boston

Czy podczas podpisywania świadectw powinnam przed nazwiskiem pisać skrót mgr czy jednak nie...

Osobiscie uwazam, ze nie. Podpis...to jest wlasnie tylko... podpis, nie mniej, nie wiecej. Oczywiscie co kraj to obyczaj. W niektorych spoleczenstwach podpisanie sie wlacznie z jakims tytulem naukowym czy zawodowym jest odbierane z niesmakiem wskazujacym na brak skromnosci podpisujacego sie. Bardziej akceptowane jest kiedy podpis (zwykle czytelny) umieszcza sie powyzej nadruku, ktory zawiera pelne imie, nazwisko i tytul (tak jak np. na wizytowce).
[2006-07-06 05:26:04] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta milkam

uważam podobnie dlatego podpisałam się czytelnie nazwiskiem i imieniem . Miałam taki problem ponieważ koleżanki podpisywały się skrótem i oczywiście mgr przed tym poprosu uważam że się tym tylko dowartościowują .
[2006-08-03 20:39:42] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna camelot

Słyszałem o facecie który podpisywał się przed nazwiskiem mgr a był magazynierem.
[2006-08-04 21:22:33] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]