Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2314 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta olajaksa

Status: Nieobecny
studia podyplomowe z historii

Na uniwersytecie trwają 3 semestry dla absolwentów studiów wyższych. Jakie są Wasze opinie na ten temat? Ja się zastanawiam nad nimi. Dają uprawnienia do nauczania historii we wszystkich typach szkół. Chodzi mi o dodatkowe kwalifikacje. Nie zawadzi.
[2006-06-26 13:08:57] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta nemezis63

Re: studia podyplomowe z historii

Witam!!! Nie uważam żeby możliwe było poznanie historii w 3 semestry!!!!!!!!!!!!! No chyba , że interesujesz się nią poważnie od dawna!!:))))Ale to tylko moje zdanie.Pozdrawiam!!!!
----------------------------------------
"Przypadek to pseudonim Boga- gdy nie chce się podpisać.."
[2006-06-26 18:04:53] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    zapytaj to Ci powiem:)))) [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta olajaksa

Re: studia podyplomowe z historii

No właśnie sad w trakcie studiów jest 6 egzaminów i praca dyplomowa. Nie przelewki - to pewne. Muszę dać sobie chociaż rok żeby się jakoś do tych studiów przygotować. Historia interesuje mnie a w szkole od lat zajmuję się jednak całkiem inną działką.
[2006-06-26 18:43:09] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]