Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 12
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 14780 razy i ma 11 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta nemezis63

Status: Nieobecny
Protokoł zdawczo - odbiorczy

Witam !!! Bardzo proszę o podanie mi wzoru protokołu zdawczo - odbiorczego na okoliczność przejecia szkoły przez nowego dyrektora.Nie wiem czy jest on konieczny ale obiło mi się o uszy , że dobrze go sporządzić:)))mPozdrawiam wszystkich biggrin
----------------------------------------
"Przypadek to pseudonim Boga- gdy nie chce się podpisać.."
[2006-07-04 22:02:28] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    zapytaj to Ci powiem:)))) [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*

Re: Protokoł zdawczo - odbiorczy

Jasne, że dobrze go zrobić. Wzoru obowiązującego nie ma bo i każda placówka ma jakąś specyfikę..Spróbuję pogmerać ale nie obiecuję..

wrzuć w google hasło protokół zdawczo-odbiorczy i coś tam może wyszukasz, gdzieś bardzo dawno temu..Znalazłem cos takiego
www.swidnica.zhp.pl/aktual/druki/protok.doc
co prawda to nie szkolny ale wcale nieglupi i można coś poprzerabiać...Jak znajdę cos dam znać

[Edytuj 2 razy, ostatnio edytowany przez jacko (at) 2006-07-05 11:01:50]
[2006-07-05 00:20:26] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta nemezis63

Dziękuję Jacku przeglądnęlam stronkę ktorą mi podałeś ( można coś wygrzebać;))))))) Proszę o pamięć i ewentualny wzór :)))))))Będę sprawdzała skrzynkę;)))))))))))Pozdrawiam!!!!
[2006-07-05 19:57:35] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    zapytaj to Ci powiem:)))) [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*

No właśnie sprawdź swoją skrzynkę bo już tam masz :-))
znaczy na wp :-)

[2006-07-05 20:05:51] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta nemezis63

Dziękuję pięknie!!!!Faktycznie jest już na skrzynce;)))))))))))))))Jesteś niezastąpiony , działasz szybko , sprawnie , skutecznie i no i ta Twoja wiedza i życzliwość ....pozazdrościc;))))))Chyba zapiszę się do Ciebie na korepetycje;))))))))))))))))))))))))))))))Pozdrawiam serdecznie;))))))))))
[Edytuj 1 razy, ostatnio edytowany przez nemezis63 (at) 2006-07-05 21:44:56]
[2006-07-05 21:40:08] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    zapytaj to Ci powiem:)))) [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta joko

smile Witam!
Jestem nowicjuszką na tym forum> Od 1 wrzesnia przejmę stanowisko dyrektora w szkole. Niestety do dnia dzisiejszego ustępujący dyrektor nie zaczął nawet procedury przekazywania szkoly. Mam duze obawy co do dotrzymania terminu . Czy ktoś moze mnie oświecić i objasnic jakie mam prawa i czego moge się domagac? Moze jaki s wzorcowy protokól zdawczo- odbiorczy? Będe wdzięczna za pomoc smile
[2006-08-10 13:52:10] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*

smile Witam!
Jestem nowicjuszką na tym forum> Od 1 wrzesnia przejmę stanowisko dyrektora w szkole. Niestety do dnia dzisiejszego ustępujący dyrektor nie zaczął nawet procedury przekazywania szkoly. Mam duze obawy co do dotrzymania terminu . Czy ktoś moze mnie oświecić i objasnic jakie mam prawa i czego moge się domagac? Moze jaki s wzorcowy protokól zdawczo- odbiorczy? Będe wdzięczna za pomoc smile

Bez formalnego przekazania szkoły po dokonaniu inwentaryzacji i spisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego nie będziesz odpowiadała za to co jest w szkole materialnie i służbowo więc niczego nie podpisuj. Po objęciu stanowiska zarządź inwentaryzację całej szkoły (kasa, inwentarz, środki trwałe, biblioteka, itp. itd). To wymaga dużego nakładu pracy dla wszystkich ale będziesz miała jasne co i jak..No chyba, że poprzedni dyrektor (lub OP) będzie chciał dokonac przekazania wtedy niezbędny będzie protokół zdawczo-odbiorczy..Na "gębę", ze to i tamto jest nie wierz bo jak podpiszesz a sie okaże, że nie ma to Ty później odpowiadasz..A druk protokołu masz w poczcie na interklasie :-)
[2006-08-10 14:08:11] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta joko

smile Dziękuję !!! Mam nadzieję ,ze jakos to przeżyje.
[2006-08-10 14:57:01] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta joko

sad Nie moge otworzyc skrzynki na interklasie> Jacku, jezeli to możliwe to wyslij mi jeszcze raz tez wzor, ale tym razem na
olka68@gazeta.pl
[2006-08-10 15:40:44] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna san_diego

Jeżeli osoba ma zostać dyrektorem od 1.09, uroczyste powierzenie obowiązków będzie 24.08, protokół zdawczo-odbiorczy ma być wykonany do 31.08., to kiedy najwcześniej może być on podpisany - poprzedni dyrektor ustępuje ze stanowiska 31.08.?
*** Anioł przeleciał przez pokój ***
[2006-08-22 18:35:51] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]