Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 60
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 6667 razy i ma 59 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna tomciab

Polska
Status: Nieobecny
applause   Minister Giertych

Kto popiera Pana Ministra Giertycha, który troszczy się niezmiennie o uczniów i nauczycieli. Kto także jest za PiS-em, i popiera koalicję rządową? Niech żyje PiS, Samoobrona i LPR
----------------------------------------
[Edytuj 1 razy, ostatnio edytowany przez tomciab (at) 2006-09-03 21:03:25]
[2006-09-03 17:30:40] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna gotrik

Re: Minister Giertych

Ja już zgłosiłem ze post trzeba usunąc... jako powód podałem : głupote tresci i autora, bezsensownosc, rozpoczecie dyskusji ktora nic nie wnosi...chlopie zero szczegolow ja rownie dobrz moge napsiac krowy sa fajne? i co na co to komu>
,Wojna trojańska toczyła się o kobietę. Była to jedyna wojna w historii, w której wszyscy wiedzieli naprawdę o co walczą"
[2006-09-03 19:28:16] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    3733533 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna marcin1973

przynajmniej można się pośmiać
[2006-09-03 19:46:30] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna tomciab

Polska

I znowu nie rozumiem Gotrika. Ja zachęcam do dyskusji na ten temat. Za to Twoje uzasadnienie skargi jest beznadziejne. Ten wątek jak już to wcześniej wspomniałem, zachęca do dyskusji, co w żadnym stopniu nie jest nie zgodne z regulaminem portalu Interkl@sa.pl. I mam nadzieję, że dyskusja potoczy się dalej.
[Edytuj 1 razy, ostatnio edytowany przez tomciab (at) 2006-09-03 21:03:58]
[2006-09-03 20:10:09] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna gotrik

Tomciab.....e jaka dyskusja o czym? zadałeś jakieś pytanie ? uzyłeś jakichś argumentów? sorry ale nei wytrzymuje czy to jest jakaś prowokacja? Oczywiscie ze z regulaminem nie jest nie zgodne ale ze zdrowym rozsadkiem to juz gorzej...
,Wojna trojańska toczyła się o kobietę. Była to jedyna wojna w historii, w której wszyscy wiedzieli naprawdę o co walczą"
[2006-09-03 20:50:54] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    3733533 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna tomciab

Polska

Chciałbym Cię zapewnić, że nie jest to żadna prowokacja. Ja lubię duskutować o polityce. Ja chcę po prostu poznać poglądy innych. Argumentów na razie nie użyłem. Miałem zamiar ich użyć później, ale jeżeli chcesz ich teraz to je dostaniesz. Proszę bardzo:
- rozwalanie układów;
- niepozwalanie manipulować sobą przez UE;
- usuwanie Sądu lustracyjnego i przeniesienie lustracji do IPN;
- likwidacja WSI;
- powołanie Sejmowej Komisji Śledczej do spraw banków;
- zaprowadzanie porządku w polskich szkołach;
- zwiększenie bezpieczeństwa.
Wystarczy, czy jeszcze mam pisać? Kto się z tym nie zgadza? Kto ma inne argumenty? Kto ma takie same poglądy jak ja? A może ktoś jest przeciwny tym zmianom? Czy ktoś ma swoje własne pomysły na zmiany? Zapraszam do rozmowy! Ja także chętnie podzielę się moimi wizjami państwa i poglądami.
[2006-09-03 21:23:47] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna gotrik

niespełnienie większosći obietnic
koalicja z burakami
nepotyzm
kaczofobia :|
ja bym to ujął raczej tak ,,propagowanie WSI"
robienie pośmiliska z Polski w oczach innych krajów
niesprawiedliwość( o prosze neisprawiedliwośc PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚĆI!?!??!) chodzi mi o 300mln euro zabranych Małopolsce tylko dlategoz e tutejsza ludnośc nie popeira PISU i całej tej koalicji... Mam wymeinaic dalej?
[2006-09-03 21:31:28] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    3733533 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna marcin1973

tak a'propos rozwalania układów

Mamy kolejny przykład sprawiedliwości w wydaniu obecnej władzy. Kaliska prokuratura badała wyciek kilku milionów złotych z Wielkopolskiego Banku Rolniczego od pięciu lat. Śledczy zgromadzili ponad sto tomów akt - zarzuty przestępstw finansowych postawili m.in. Tomaszowi Połetkowi, pełnomocnikowi procesowemu ministra Giertycha, oraz Maciejowi Twarogowi, honorowemu prezesowi wszechpolaków, zięciowi ministra Wassermanna. Sam złowieszczy Roman Giertych, który zasiadał w radzie nadzorczej WBR, uniknął zarzutów – prokuratura ustaliła, że kiedy rada przegłosowywała niekorzystne dla banku decyzje, wychodził do toalety (być może prostata daje się we znaki). Zarzuty są poważne, gdyż dotyczą wyprowadzenia dużych kwot z banku oraz niegospodarności. Niczym w gangsterskim filmie pojawiają się ubrani na czarno przestępcy (o. Jan Król – kasjer Radia Maryja) oraz wielka władza (dokumenty zapewniające o niewinności oskarżonych dostarcza prokurator (!) Święczkowski – kumpel ministra Ziobry). Są także gwałtowne zwroty akcji - w najbliższym czasie śledztwo miało być przekazane do sądu, lecz tak się nie stanie. Nie podoba się to ministrowi Giertychowi – zwrócił się on z prośbą o przeniesienie śledztwa w inne miejsce, gdyż w Kaliszu „zbiera się na niego haki”. Nie musimy chyba pisać, iż prokurator krajowy przychylił się do prośby ministra. Teraz prokuratura w innym mieście będzie musiała zapoznać się z aktami i ponownie przeprowadzić dochodzenie - Roman G. wraz z kumplami mają kilka lat spokoju… szkoda, że nie spędzą ich w celi.

devilish devilish devilish
[2006-09-04 00:07:02] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna tomciab

Polska

Gotrik, czy ty wogóle wiesz ile oni dopiero rządzą? Niecały rok. A przez połowę tego czasu nie mogli zrobić praktycznie nic, bo nie doszło do koalicji z PO. A nie doszło do niej, bo PO rządało zbyt wiele. Zupełnie jak małe dzieci. To ministerstwo sprawiedliwości, to ministerstwo spraw wewnętrznych i administracji itd. itp. I do tego doszło, że z winy PO do tej koalicji nie doszło. W dodatku Po kilku dniach prezes Partii Oszołomów (PO) Doniek Tusk wybełkotał do mikrofonu (on bełkocze, a nie mówi), że PiS nie pozrywał dla nich gruszek z wierzby i dlatego obrazili się i jutro przyjdą po resztę zabawek. PO zachowało się w tej sytuacji jak niegrzeczni chłopcy bawiący się w piaskownicy. Później jeszcze Tusk bredził, że to była wina PiS-u. I dlatego nie mieli zbyt wiele czasu, by spełnić te obietnice, ale bądź spokojny, że niebawem te obietnice staną się faktem. Co do koalicji z burakami masz trochę racji. Mianowicie to, że PO to rzeczywiście buraki, ale jak już pisałem nie doszło do koalicji z w/w burakami. Andrzej Lepper nie ma wyższego wykształcenia, ale na stanowisku ministra rolnictwa i rozwoju wsi sprawdza się świetnie. Zarzuciłeś PiS-owi nepotyzm. Podaj chociaż jeden przykład tego typu obsadzania stanowisk. Kaczofobia to fikcyjny problem. I prezydent został wybrany w demokratycznych wyborach i parlamentarne wybory były demokratyczne. WSI trzeba usunąć i zastąpić nowymi służbami. Inne państwa guzik obchodzi co się u nas dzieje. Tak samo z tą Unią Europejską. Niech lepiej popatrzą na siebie i zajmą się swoimi sprawami. Powinni zrobić jeszcze porządek z homoseksualistami. Jednak jest to nie możliwe, bo SLD wepchało nas do tej piekielnej UE, która nam tego zabrania. Niesprawiedliwość to nie jest wina PiS-u. To postkomuniści z SLD zostawili po sobie taki burdel. Sam mieszkam w małopolsce i uważam, że państwo ma wiele innych, ważniejszych wydatków niż dawanie pieniędzy małopolsce, a zresztą mamy województwa, powiaty, gminy. Niech one inwestują (o ile mają z czego). Dlaczego wszyscy chcą mieć wszystko ze skarbu państwa? W małopolsce jest dużo ludzi, którzy popierają PiS. Co do posta Marcina1973 przypadki rzadko, ale jednak się zdarzają. Wiadomo też, że nikt nie jest nieskazitelny. Ta garstka przypadków to nic, w porównaniu z tym, co wyprawiało SLD. I co wszystkie wątpliwości rozwiane?
[2006-09-04 17:51:35] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna marcin1973

to nic to dopiero poczatek laughing
[2006-09-04 18:13:59] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]