Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 60
Postów: 60   Stron: 6   [ Poprzednia strona | 1 2 3 4 5 6 ]
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 6659 razy i ma 59 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta boudicca

Status: Nieobecny
Re: Minister Giertych

No też nie jest to znak, że autor posta jest zanadto inteligentny, ale niestety regulamin nie zabrania ograniczania się do skrótów.

laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing
----------------------------------------
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.
A ja widze miejsce do nalania wodki
:D

[2006-11-26 14:34:12] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta alice7

Polska

Co do kamerek na czacie to je macie dobrowolnie a kamerki w szkole nie są dobrowolnie.
[2006-11-26 16:53:02] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    9789300 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna chicken123

Chciałbym Cię zapewnić, że nie jest to żadna prowokacja. Ja lubię duskutować o polityce. Ja chcę po prostu poznać poglądy innych. Argumentów na razie nie użyłem. Miałem zamiar ich użyć później, ale jeżeli chcesz ich teraz to je dostaniesz. Proszę bardzo:
- rozwalanie układów;
- niepozwalanie manipulować sobą przez UE;
- usuwanie Sądu lustracyjnego i przeniesienie lustracji do IPN;
- likwidacja WSI;
- powołanie Sejmowej Komisji Śledczej do spraw banków;
- zaprowadzanie porządku w polskich szkołach;
- zwiększenie bezpieczeństwa.
Wystarczy, czy jeszcze mam pisać? Kto się z tym nie zgadza? Kto ma inne argumenty? Kto ma takie same poglądy jak ja? A może ktoś jest przeciwny tym zmianom? Czy ktoś ma swoje własne pomysły na zmiany? Zapraszam do rozmowy! Ja także chętnie podzielę się moimi wizjami państwa i poglądami.

- JAKICH ukladow ?? ;/
-bez komentarza... podaj jakies przyklady manipualcji Polski pdzez ue
_ po co komu lustracja>>?? ten kraj bedzie normalny jezeli ludzi przestana zajmowac sie przeszloscia a pomysla o sprawach terazniejszych
-omg nastepny bezsens... na razie ta komisja nioc nie udowodnila
-to sie nazywa propaganda rzadnych nieprawidlowosci w Wsi nie wykazane a co dokonal CBA ?? wzielo kase i poszlo sie z nia ...
- laughing biggrin CO PROSSZZE??
- no i znowu bezsens ... przyklady?? policji nie wykurzystuje sie juz teraz do poprawiania bea[pieczensta a do dowozu hamburgrow dla pani minister
twoje argumanty nie maja sensu... masz jakies inne ??
[2007-01-03 19:47:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna chicken123

Gdy pisałem o homoseksualistach, miałem na myśli zakazanie tym chorym ludziom parad.

wolnosc zgromadzen zagwarantowana w konstytujcji...
[2007-01-03 19:51:38] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna chicken123

sad   Re: Minister Giertych

Jeżeli chdzi o lustrację to nie dokońca mi o to chodziło, co napisał Bma. Miałem na myśli zlikwidowanie Sądu Lustracyjnego i przeniesienie lustracji do IPN. Bma przynajmniej mnie od razu nie atakował tak jak to robią wszyscy. Gdyby jakiś uczeń wypowiedział się, że PiS jest głupi to wszyscy by stwierdzili, że geniusz, tylko jak ktoś napisze prawdę, że rządów PiS-u boją się tylko złodzieje i bandyci, to go od razu wszyscy obsmaruja błotem (tak jak mnie). Bma przynajmniej, mimo, że ma inne poglądy, nawet nie prubował obrzucać mnie błotem. Chociaż tak jak juz napisałem w innym wątku obelgi mnie nie ruszają, bo rzucają je tylko ludzie upośledzeni psychicznie.

a ty co teraz robisz ?? obrzucasz blotem ... no chyba tak
[2007-01-03 19:54:59] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta aneczka_eny

Jeśli chodzi o Giertycha, to nic do niego nie mam. Stara się jak może, ale jakoś mu to nie wychodzi. Polityka to nie tylko dobre chęci. A pan Roman widocznie o tym zapomniał. Jako człowiek w wywiadach wydaje się być rozsądny i miły, lecz w parlamencie nie pasuje jak mało kto. Obrzucanie wyzwiskami konkurentów to nie najlepsza droga.
Ale przecież mogę się mylić.
Większość ludzi, póki ma usta zamknięte, nie sprawia wrażenia głupków [Forrest Gump]
[2007-03-22 21:47:12] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

Co do mundurków, to sprawę minister nie powinien rozwiązywać odgórnie poprzez narzucenie wszystkim szkołom obowiązku ich noszenia, lecz powinien pozwolić, aby w każdej szkole z inicjatywy samorządów uczniowskich, dyrektora lub grona pedagogicznego mogło odbyć się referendum. Jeżeli uczniowie danej szkoły chcą mundurków (a zresztą: fartuszków, a nie mundurków) - proszę bardzo. I raczej powinno wynikać to z tradycji szkoły, a nie z mody wywołanej giertychowską awanturą. Poza tym mam nadzieję, że minister nie uważa mundurków za istotę i najważniejszą propozycję w ramach programu "Zero tolerancji", bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie przypuszcza, że od tego problem przemocy w szkołach zniknie.
Lech Wałęsa, TW SB ps. "Bolek": "To ja obaliłem komunizm".
Kornel Morawiecki: "Nie wypada w tym dniu mówić o mnie".
[2007-03-25 21:22:57] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta viola07

Giertych się smile nie nadaje sick
[2007-03-28 14:43:45] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    4839660 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta viola07

Zgadzam sie smile
[2007-03-31 17:05:53] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    4839660 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta akinimod

POLAND
applause   Re: Minister Giertych

Odczepcie się od giertycha przecież mundurki są cool biggrin laughing
[2007-07-02 21:00:30] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    Rzadko jestem [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Postów: 60   Stron: 6   [ Poprzednia strona | 1 2 3 4 5 6 ]
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]