Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS


Skocz do »
 
Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 2
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2171 razy i ma 1 odpowiedź Nastepny wątek
Kobieta ika123Dołączył: 2006-09-05
Postów: 85
Status: Nieobecny

Jak isć na szkolenie nie wychodząc z domu? :)

Zachęcam do zajrzenia na stronę IKN - niepublicznego ośrodka doskonalenia nauczycieli, który oprócz zwykłych szkoleń prowadzi także e-learningowe (internetowe i korespondencyjne) kursy doskonalące, dostępne dla nauczycieli z całej Polski.

W ramach kursu udostępniane są wyczerpujące materiały szkoleniowe na dany temat (spory wybór zagadnień) - często zawierające testy, scenariusze, książki. Aby zaliczyć kurs i dostać zaświadczenie, trzeba przygotować pracę (coś związanego z praktyką, np, scenariusz lekcji, badanie testem i jego interpretację itp.) i uzyskać jej pozytywną ocenę. Przez cały czas ma się indywidualny kontakt z prowadzącym, który szczegółowo ocenia pracę i udziela wskazówek.

Zaświadczenie liczy się do awansu tak samo jak te ze "zwykłych" szkoleń. A po szkoleniu zostają nie tylko otrzymane materiały, ale także własne opracowania, udoskonalone we współpracy z prowadzącym. Warto spróbować dla odmiany takiej formy doskonalenia i zamiast siedzieć na kilkugodzinnym szkoleniu, poczytać coś, popracować twórczo w wolnych chwilach i mieć indywidualną opiekę kogoś, kto zna się na rzeczy.

Zainteresowani dowiedzą się wszystkiego na stronie www.ikn.edu.pl, a dostępne kursy przejrzą w katalogu kursów

Pozdrawiam wszystkich w nowym roku szkolnym! :)
[2006-09-12 21:57:52] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta ika123Dołączył: 2006-09-05
Postów: 85
Status: Nieobecny

Re: Jak isć na szkolenie nie wychodząc z domu? :)

Nadal aktualne :-)
[2009-09-09 14:45:27] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]