Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1958 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna dorota1

Status: Nieobecny
Jaka tu cisza...? Czy wszyscy pracują?

cool Dawno tu nie zaglądałam. Ale w końcu wchodzę i... cisza. Dziewczyny, jesteście? Proponuję, aby każda się odezwała i podpisała listę obecności. Pozdrawiam gorąco - Dorota smile
[2006-10-31 07:47:34] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna edithj

Re: Jaka tu cisza...? Czy wszyscy pracują?

Witam. Zapraszam do oglądania 2 części Psałterza Wrześniowego. Ciekawa jestem Waszych opinii na ten temat. Pozdrawiam i podpisuję listę obecności
Edyta smile
[2006-11-02 17:17:12] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta olagda

Obecna
----------------------------------------
"Każdy nowo poznany człowiek wie coś, czego ja jeszcze nie wiem".
[2006-11-05 15:08:42] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna oskarius

Niestety jeszcze pracujemy. Obecna
[2006-11-14 21:00:43] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]