Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3926 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta marta61

Status: Nieobecny

artykuły biblioteczne

Czy mżecie podzielić się informacją, gdzie kupujecie artykuły biblioteczne (np. rozdzielacze, zastawki) w przystepnej cenie?
Poszukuję rowniez regału ekspozycyjnego, ale te oferowane są dość drogie , okolo 700 zl.
[2006-11-02 12:40:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta beata2_k

Poland
Re: artykuły biblioteczne

Niestety nie kupujemy.
Mam stare rozdzielacze prawdopodobnie zrobione przez introligatora. Nowe opisy drukuję na papierze samoprzylepnym. Regały dostałam od księgarni, która została wytremontowana i dostała nowy wystrój.
----------------------------------------
Beata
[2006-11-02 21:08:34] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    4894189 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta sporasek

Re: artykuły biblioteczne

Też nie mam pieniędzy na taki komfort , ale podaję stronkę do producenta http://www.biblioteki.gropius.com.pl/biblioteki/
Pozdrawiam
[2006-11-06 14:50:07] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    4422363 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna rapex

smile   Re: artykuły biblioteczne

Jeżeli cena jest istotna, to podaję stronę drugiego producenta (swoją)
www.dlabiblioteki.pl, to samo za pół ceny...
tel. 42/649 22 23
W sprzedaży posiadam również druki.
Pozdrawiam i zapraszam!
[2008-03-13 22:52:06] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]