Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 25
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3727 razy i ma 24 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta martini014

Polska
Status: Nieobecny
smile   WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!!

14 Stycznia do puszek wrzucie jakis przyslowiowy grosz!!! A wogole co sadzicie o tej akcjii?

PiSzCiE!!! PoZdRoWiOnKa!!!!!
SIEMA!!!!!!
[2007-01-06 17:56:38] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna camelot

Re: WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!!

Uważam, że na 10 edycji powinno się skończyć.
[2007-01-07 20:45:12] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta koma

camelot, dlaczego "powinno się skończyć"???

czyżby polskiej służbie zdrowia za rządów pisu poprawiło sie? wink
[2007-01-15 21:42:48] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta martini014

Polska

Ja znam osoby,ktore dzieki fundacji np. slysza dzieki apoaratom do badania sluchu dla niemowlat wiec dlaczego uwazesz to jest zysk dla niego! :(
[2007-01-16 13:55:08] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

Re: WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!!- to BAGNO

Jerzy Owsiak - ten mason i lewak deprawuje młodzież - w wakacje organizuje Woodstock, na którym rozdaje młodym ludziom narkotyki i tapla się z nimi w błocie, ale za to w zimę, prawdopodobnie pod wpływem oczyszczającej mocy Adwentu, nawraca się i w ramach pokuty organizuje WOŚP, w którym młodzież chętnie niesie dzieło pomocy tonącym w długach szpitalom, którym brakuje nowoczesnego sprzętu medycznego, a tym samym i chorym, potrzebującym dzieciom.

Czyli wychodzi na zero :P
----------------------------------------
Lech Wałęsa, TW SB ps. "Bolek": "To ja obaliłem komunizm".
Kornel Morawiecki: "Nie wypada w tym dniu mówić o mnie".
[2007-02-04 22:27:13] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta koma

Tobie też dał narkotyk?? No własnie widzę...podobno narkotyki lasują mózg.
[2007-02-05 14:34:23] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

nie :-)
[2007-02-05 17:58:26] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

Pozdrawiam serdecznie bma !!! I dziękuję za poparcie

Przepraszam, że zepsuję ci dobre samopoczucie, ale uważam, że trzeba oderwać się zupełnie od rzeczywistości, żeby po pierwsze szukać na forum jakichś światopoglądowych sprzymierzeńców, a zwłaszcza - i to po drugie - budując ten światopogląd na przesłankach mało wartościowych poznawczo.

Chodzi mi o to, że - zapamiętaj:
1. Jerzy Owsiak jest szefem fundacji, bez której istnienia wiele dzieci po prostu nie miałoby szans jeśli nie na przeżycie, to na leczenie i szansę powrotu do zdrowia.
2. Jerzy Owsiak jest największym dobroczyńcą polskiej służby zdrowia, czy to się Kościołowi, Rydzykowi i tobie podoba czy nie.
3. Jerzy Owsiak, jak również Polska Akcja Humanitarna rozlicza się - w przeciwieństwie do Caritas - z każdej złotówki ofiarowanej przez sponsorów i pojedyncznych ludzi. To, co przeznacza na organizację Finału WOŚP i Przystanku Woodstock stanowi nieznaczny ułamek tego, co udaje się jej zebrać. Informacje na ten temat na pewno można znaleźć na stronach Fundacji.
4. W przeciwieństwie do ww. szlachetnych Organizacji polski Kościół Katolicki jest największym darmozjadem i pazerną pijawką, która pod płaszczykiem realizacji jezusowego miłosierdzia wysysa ze swoich wiernych, którym w większości się nie przelewa, ostatnie pieniądze. Mistrzem w tej dziedzinie okazał się w ciągu swej kilkunastoletniej posługi właściciel twojej ulubionej radiostacji i jednocześnie pachołek rosyjskiej mafii o. Tadeusz Rydzyk.
5. W sytuacji, kiedy w wyniku nieracjonalnej polityki budżetowej szpitalom brakuje pieniędzy na leczenie pacjentów, wyjątkową bezczelnością jest utrzymywanie za prawie miliard złotych nikomu niepotrzebnej, przerażająco idiotycznej, od której wszyscy uczniowie masowo uciekają - lekcji religii w szkołach. Do tego należy dodać pieniądze przeznaczane na spełnianie marzeń kościelnych wysoko postawionych dygnitarzy takich jak Glemp, pod pretekstem "ochrony dziedzictwa narodowego" (którego jeszcze nie ma i którego tylko pomysł pojawił się 300 lat temu, i to w kręgach masonów) oraz pieniądze na utrzymanie katolickich uniwersytetów na których domorośli filozofowie kontemplują jakże przenikliwe i racjonalne idee św. Tomasza i usiłują wskrzesić trupa jego systemu, do tego dodaj jeszcze wszędobylskich kapelanów w każdej jednostce wojskowej i gdzie popadnie.

6. Jeżeli uważasz, że wizja Przystanku Woodstock podawana przez TV Trwam jest prawdziwa, to jest to tak samo sensowne i rzetelne, jakbyś informacje na temat kultury żydowskiej czerpała z "Mein Kampf", (to w skrajnym przypadku) albo informacje na temat całej działalności Kościoła w Polsce - z "Faktów i Mitów".

Na Przystanku Woodstock nikt nie rozdaje narkotyków i nikt nie deprawuje młodzieży. A jeżeli pojedyncze osoby piją piwo albo palą marihuanę - to tobie nic do tego. Większość z nich jest już pełnoletnia. Palenie marihuany dużo lepiej rozwija osobowość młodego człowieka niż słuchanie bredni głoszonych na antenie Radia Maryja. Jeżeli ty jako osoba tak młoda padłaś ofiarą o. Dyrektora, to tylko współczuć. Pamiętaj, że oprócz Radia Maryja jest jeszcze Radio TOK FM, a oprócz Naszego Dziennika także "Polityka" - a dla ciebie jest to najwyższy czas poszerzyć horyzont oglądu rzeczywistości społecznej w naszym pięknym kraju. Pozdrawiam.
[2007-02-07 02:12:45] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna boston

BMA, zaskoczyles mnie, ale podejrzewam, ze to chyba tylko chwilowa utrata starej swiadomosci.
[2007-02-07 18:46:40] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

BMA, zaskoczyles mnie, ale podejrzewam, ze to chyba tylko chwilowa utrata starej swiadomosci.

Bardzo się cieszę, że cię tak mile zaskoczyłem. Zawsze staram się pisać tak, byś był zadowolony, choć nigdy mi się to nie udawało. Teraz jakoś dałem radę.
[2007-02-07 22:57:43] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]