Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 25
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3733 razy i ma 24 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta koma

Status: Nieobecny
Re: WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!!- to BAGNO

bma....wyjąłeś mi to z ust biggrin
[2007-02-08 20:37:18] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

Pusiaczku, Skarbie, żeby temat zakończyć, trzeba go najpierw zacząć, a ty poza sloganami i hasełkami nie piszesz nic konkretnego. Zaczynasz mącić, a jak ktoś mądrty się dołącza - zwiewasz z podkulonym ogonkiem. A fe !
----------------------------------------
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.
A ja widze miejsce do nalania wodki
:D

[2007-02-09 23:32:43] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna boston

Wiecie co najlepiej zakończmy ten temat. Tak bedzie najlepiej dla wszystkich
Tak bedzie najlepiej dla ciebie.
[2007-02-10 01:27:18] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna boston

...nie bede słuchać waszych "mądrych" pouczeń [...] nudzi mnie taka rozmowa. not talking
Znam na to dobry sposob. Nie zagladaj tu.
[2007-02-10 17:28:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

Pusiaczku, Myszko, jak na znudzoną osobę bardzo aktywnie się udzielasz biggrin biggrin
----------------------------------------
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.
A ja widze miejsce do nalania wodki
:D

[2007-02-10 20:56:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]