Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1780 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta anelim

polska
Status: Nieobecny
confused   Pomocy

Ja lubie czytać Viktora Juniora Ale koleżanki Mnie wyśmiały nie wiem dlaczego przecież on jest dla ludzi w moim wieku poradći mi coś
----------------------------------------
Siema!
Mam dwa psy i kota. Uwielbiam zwierzaki. Piszcie na mój e-mail. anelim@interklasa.pl
[2007-02-02 19:36:28] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna puer

Re: Pomocy

Hej

Victor Junior to pismo dla dziewczyn i chłopaków zresztą sam tytuł jest bardziej męski jak by było tylko dla dziewczyn to by się nazywało np. Victoria Junior ;-)

zresztą ta gazeta jest całkiem na poziomie i nie musisz się wstydzić ze ją czytasz, sam polecam moim uczniom, bo są świetne strony z angielskiego i niemieckiego np.

a twoje koleżanki nie są zbyt mądre jak się z ciebie wysmiewają, pewnie nie potrafią czytać albo co ;-)
[2007-02-03 18:33:21] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

Victor Junior, jak i zresztą inne gazety, jest zły i nie powinniście go czytać, ponieważ tylko "Nasz Dziennik" zawiera całą prawdę. Czytając inne gazety niż "Nasz Dziennik" zamykacie się na prawdę i żyjecie w zakłamaniu.
Lech Wałęsa, TW SB ps. "Bolek": "To ja obaliłem komunizm".
Kornel Morawiecki: "Nie wypada w tym dniu mówić o mnie".
[2007-02-13 22:44:33] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

Na pytanie: "Czy jest to dobre i rzetelne postępowanie, jeśli wiedzę o jakichś wydarzeniach czerpie się tylko z jednego źródła (w tym wypadku RM i NDz) i poprzez jego perspektywę interpretuje się to wydarzenie?" odpowiadasz bez żenady, że "tak, bo tylko Radio Maryja mówi prawdę, inne media są zakłamane". O czym to świadczy, jeśli nie o głupocie?

Wszystko widzisz w dwóch kolorach: czarnym i białym. Platforma Obywatelska jest zła i koniec kropka. Bo tak mówią w RM. Nawet jeśli nigdy nie miałam w rękach "Polityki" i "Gazety Wyborczej" to przecież wiem, że są to gazety zakłamane, obłudne i usiłujące zniszczyć Kościół, bo przecież tak mówią w Radiu Maryja. Zresztą po samych okładkach można się domyśleć, że tak jest.

A wiesz czemu w RM mówią tak źle o Platformie? Bo nie jest w koalicji z PiS-em. W czasie kampanii jeździli po nich ostro, potem w czasie negocjacji trochę się wstrzymali, a teraz jeżdżą dalej. Gdyby doszło do koalicji z PO-PiS, Radio Maryja atakowałoby Leppera, Giertycha, PSL i SLD. Proste.
Lech Wałęsa, TW SB ps. "Bolek": "To ja obaliłem komunizm".
Kornel Morawiecki: "Nie wypada w tym dniu mówić o mnie".
[2007-02-16 19:42:37] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]