Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 15
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3778 razy i ma 14 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna rman

Status: Nieobecny

angry   moim zdaniem strajk

crying Moim zdaniem powinniśmy zrobić strajk, ale ogólnopolski, ciągły. Gimnazjum nie wypuściło by młodzieży ze szkoły, licea nie puściły do matur a rząd nie miał by możliwości odmówić. Niestety obserwuje, że w środowisku nauczycielskim zawsze znajdą się łamistrajki, którym obecna sytuacja i status nauczyciela odpowiada.
[2007-02-04 09:32:30] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna rom50

Re: moim zdaniem strajk

Popieram!
Strajk!
Strajk!

Strajk!
Strajk!
Strajk!
Strajk!
----------------------------------------
"Trzeba z żywymi na przód iść, po życie sięgać nowe, a nie w uwiędłych laurów liść z uporem stroić głowę."
(A.Asnyk)
[2007-02-14 21:41:56] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta ekak

konkretna myśl smile
[2007-02-27 08:52:00] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta haribo

Coś mało głosów za tym strajkiem sad
Nic nie jest tak proste, jak się nam wydaje. Nic nie jest też aż tak skomplikowane, byśmy nie byli w stanie tego pojąć.
[2007-03-10 21:13:16] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

A czy głosowanie coś da? Zamiast mówić, że coś należy zrobić - rpzydałoby się podwinąć rękawy i zabrać się do roboty...
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.
A ja widze miejsce do nalania wodki
:D

[2007-03-10 22:33:26] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta haribo

Nie chodzi o głosowanie, ale o poparcie. Jednostki mówią o strajku, a reszta siedzi cicho, cichuteńko.
confused No to o co chodzi, chyba wszystko jest OK
Nic nie jest tak proste, jak się nam wydaje. Nic nie jest też aż tak skomplikowane, byśmy nie byli w stanie tego pojąć.
[2007-03-11 09:24:37] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta koma

masakra...

"solidarność" się wypięła na nauczycieli, a ZNP boi się własnego cienia, zwłaszcza w terenie.

PiS dla utrzymania koalicji godzi sie na pomysły Giertycha...smutne to, wszak "takie będą Rzeczypospolite...."

długo będzie trzeba potem sprzątać...
[2007-03-11 13:26:43] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

Koma, a wierzysz, że uda się posprzątać? Bo ja nie. Bajzel zawsze robi się łatwo, ale na posprzątanie tego, co się dzieje - będzie potrzeba lat. Nie 4, a dużo więcej.
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.

[2007-03-11 16:38:57] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta soma

STRAJK!!!!A ja chcę podwyzkę!!! Z wyrównaniem od stycznia i nigdzie od nikogo nie mogę uzyskać informacji kiedy ją dostanę. Pytałam już dyrektora, przedstawiciela związków, radną, Was. I nic. Zapytam świętego Mikołaja, może on wie? laughing laughing laughing
Walka o własną , niezależną tożsamość to mój "święty" obowiązek.
[2007-03-29 09:15:40] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

Soma ty uważaj z tą podwyżka, bo jej obietnica spowodowała olbrzymi dylemat wśród nauczycieli :D

[2007-03-29 12:05:24] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]