Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 5
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2332 razy i ma 4 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna kaina

Status: Nieobecny
Denne zadanie z geografi

Dostałam do napisania esej z geografii pt.:są tak zwane cywilizacje niedostatku" ustosunkuj sie do myśli ...

Właśnie nie wiem czyja to myśl bo nauczycielka jest wredna i kazała sobie szukać samemu, w bibliotekach nie umiały pomóc, w internecie szukam ale nic nie znajduje. Więc proszę wszystkich czy ktoś mógłby mi pomóc to znaleźć, albo chociaż jakimś cudem ktoś wie/zna autora i treść artykułu? Z góry dziękuje!
[2007-03-10 18:20:26] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta pushie

smile   Re: Denne zadanie z geografi

Rumunia: Cywilizacja życia czy cywilizacja śmierci?

W stolicy Rumunii, Bukareszcie, ponad 2 tys. dzieci żyje na ulicach. Pomimo reformy ustawodawstwa w kierunku ochrony dzieci, ciągle przybywa małych kloszardów. Jedna z najliczniejszych grup koczuje w okolicach tak prestiżowego miejsca, jakim jest Plac Uniwersytecki. Prawie wszystkie dzieci ulicy używają narkotyków i mają poważne problemy zdrowotne - chorują na żółtaczkę, choroby przenoszone drogą płciową, są nosicielami HIV.

Proszę bardzo dla mnie się wyświetliło, ale żeby cie uspokoić, przekopiowałam część tekstu biggrin
----------------------------------------
boudicca i koma- gęba w kubeł i sio!!!wink
[Edytuj 3 razy, ostatnio edytowany przez pushie (at) 2007-03-11 19:02:39]
[2007-03-11 10:08:21] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

Re: Denne zadanie z geografi

"Error: Nieprawidłowa wiadomość początkowa/kończąca."

Genialna pomoc.

Pusiaczku jak nie wiesz, nie znasz się i w dodatku nie potrafisz odszukać - przynajmniej o tym nie pisz.
Powinnaś wziąść sobie do serca słowa:

BŁOGOSŁAWIENI KTÓRZY NIE MAJĄC NIC DO POWIEDZENIA NIE UBIERAJĄ TEGO FAKTU W SŁOWA :D
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.
A ja widze miejsce do nalania wodki
:D

[2007-03-11 15:54:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

Zdaje się, że albo źle napisałeś temat, albo twój nauczyciel źle go sformułował... Poza tym rozpatrywanie problemu niedostatku i głodu na świecie z perspektywy podziału na cywilizacje nie ma żadnego sensu, gdyż rozwój ekonomiczny cywilizacji na przestrzeni wieków był nierównoległy.
Lech Wałęsa, TW SB ps. "Bolek": "To ja obaliłem komunizm".
Kornel Morawiecki: "Nie wypada w tym dniu mówić o mnie".
[2007-03-12 17:37:04] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna xmall

Yhy...

Poszukaj w Google:

"Cywilizacja dobrobytu"
Cywilizacj dobrobytu
"Cywilizacja ubóstwa"
Cywilizacj ubóstwa
Ruth Benedith
[2007-03-12 20:31:18] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]