Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 15
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2650 razy i ma 14 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna bma

Status: Nieobecny
Re: proszę o pomoc: "Uważam,że Polska powinna iść drogą..."

Aha, oprócz tego polecam książkę Tomasza Lisa "Co z tą Polską" - ale bardziej jako przygotowanie, niż zestaw gotowych podpowiedzi. Diagnoza tam postawiona na pewno podsunie ci różne pomysły, w którą stronę iść jeśli chodzi o konkretny temat wypracowania... no.
----------------------------------------
Lech Wałęsa, TW SB ps. "Bolek": "To ja obaliłem komunizm".
Kornel Morawiecki: "Nie wypada w tym dniu mówić o mnie".
[2007-03-29 16:00:24] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta kozinka

a jednak... nie interesuje się WOSem, ale napisałam interesującą pracę o nauce, badaniach i technologii.

a co do bostona czy jak mu tam - skoro ty już jesteś na zmywaku to Ci konkurencji nie będę robić laughing laughing laughing laughing laughing laughing

pozdrawiam i dziękuję za odp.

PS. Polska NIE powinna iść drogą konserwatywnego liberalizmu!! smile smile smile
[2007-04-03 20:43:25] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

Nie masz pojęcia jak mnie cieszy ta wiadomość. Wychodze z założenia, że KAŻDY inteligentny człowiek może napisac dobre wypracowanie, jeśli tylko chce
A poruszone przez Ciebie wątki wydają mi sie niezwykle ciekawe w stosunku do tematu wypracowania. Wrzuciłbyś mi go na PW? Chętnie przeczytam.
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.
A ja widze miejsce do nalania wodki
:D

[Edytuj 1 razy, ostatnio edytowany przez boudicca (at) 2007-04-03 22:22:24]
[2007-04-03 22:21:07] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna bma

mi też, mi też! ;-)
Lech Wałęsa, TW SB ps. "Bolek": "To ja obaliłem komunizm".
Kornel Morawiecki: "Nie wypada w tym dniu mówić o mnie".
[2007-04-04 12:41:11] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://www.wpolityce.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta akinimod

POLAND

Inną niż teraz
[2007-07-02 20:01:40] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    Rzadko jestem [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]