Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 30
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 16662 razy i ma 29 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna czaba

Status: Nieobecny

Test diagnozujący preferowany styl uczenia się:wzrokowiec, słuchowiec, kinestetyk, dotykowiec

Mam wielką prośbę. Pilnie potrzebuję testów, którymi mogłabym zdiagnozować preferencje uczniów w zakresie skutecznej pracy umysłowej w zasadniczej szkole zawodowej( jak w temacie) oraz testu pozwalającego określić u uczniów dominującą pókulę mózgową. Czy ktoś może dysponuje takim testem? Proszę o przesłanie. dziękuję.
[2007-03-27 14:11:17] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta monia_l

smile   Re: Test diagnozujący preferowany styl uczenia się:wzrokowiec, słuchowiec, kinestetyk, dotykowiec

jeśli napiszesz adres email to Ci wyśle, bo gdzieś mam taki test smile
[2007-03-28 14:45:51] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna czaba

Re: Test diagnozujący preferowany styl uczenia się:wzrokowiec, słuchowiec, kinestetyk, dotykowiec

Dziękuję bardzo, że się odezwałaś. Mój adres to: bociek31@wp.pl Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam! smile
[2007-03-30 10:16:52] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta monia_l

Re: Test diagnozujący preferowany styl uczenia się:wzrokowiec, słuchowiec, kinestetyk, dotykowiec

wysłałam e-mailem!napisz czy doszło.pozdrawiam
[2007-04-02 17:26:33] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta sonia_m

a czy moglabys i mi przeslac ten test?? moj mail sonia_m@go2.pl

bede bardzo wdzieczna
pozdrawiam
[2007-04-12 17:46:32] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta olajaksa

Ja także bardzo proszę o przesłanie mi testu.
[2007-04-12 20:55:56] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta monia_l

wyślę wam ten test w najbliższym czasie, bo chwilowo nie mam do niego dostępu.pozdsrawiam!
[2007-04-16 17:57:07] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta monia_l

smile   Re: Test diagnozujący preferowany styl uczenia się:wzrokowiec, słuchowiec, kinestetyk, dotykowiec

juz wysłałam. dajcie znac jeśli dostałyście
[2007-04-17 15:11:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta brasco

Mogę prosić o przesłanie testu?Bardzo bym była wdzięczna. Mój mail: Brasco1982@poczta.fm
[2007-05-07 21:03:58] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

ja również poproszę - rijannon@o2.pl
----------------------------------------
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.
A ja widze miejsce do nalania wodki
:D

[2007-05-08 17:41:41] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]