Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 30
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 16663 razy i ma 29 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna bartka

Status: Nieobecny

Re: Test diagnozujący preferowany styl uczenia się:wzrokowiec, słuchowiec, kinestetyk, dotykowiec

Witam. Mogę również prosić o przesłanie mi tego testu oraz innych używanych przez pedagoga. Dziękuję.
mój e-mail: benia5@poczta.onet.eu
[2007-08-24 21:32:13] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta magas

Re: Test diagnozujący preferowany styl uczenia się:wzrokowiec, słuchowiec, kinestetyk, dotykowiec

Jestem początkującym pedagogiem, zbieram wszystkie materiały, które pozwolą mi na konstruktywną i rzetelną pracę w zawodzie. Bardzo proszę o przesłanie wszelkich testów, ankiet, które mogą pomóc mi w pracy. Z góry serdecznie dziękuję!!!

Mój email: mstawiak@wp.pl
[2007-09-12 23:09:11] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta lubasqa

Witam, ja również poprosze o ten test- wykorzystam w pracy. dzieki
[2007-09-17 14:37:26] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    9377583 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna nicka77

Witam, ja również poprosze o test- jestem początkującympedagogiem i zapewne wykorzystam te materiały w pracy. dzieki

Mój email: evil77@op.pl
[2007-09-22 22:21:54] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna emili

jeśli masz ten test to i ja bardzo proszę na adres emili@interklasa.pl
[2007-11-28 11:38:18] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna kwooda233

biggrin   Re: Test diagnozujący preferowany styl uczenia się:wzrokowiec, słuchowiec, kinestetyk, dotykowiec

Witam
Ja też sympatycznie się uśmiecham i proszę o przesłanie testu- kwooda233@wp.pl
[2007-11-30 20:32:15] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta monia_l

witam! pop bardzo dugiej nieobecności. niestety nie bywałam tutaj. przykro mi że nie wysłaalam tych testów tym którzy prosili. mam prosbe, Ci ktorych nadal interesuje test, napiszcie priva. postraram sie odpowiedziec.
[2008-01-09 09:59:40] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna nalo

serdecznie proszę również o test: 7rysia7@op.pl pozdrowienia
[2008-03-03 13:33:58] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna ewik232

monia,mogę też prosić o ten test-prześllę ci inne materialy?
[2008-05-06 16:13:31] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta monia_l

wyślę test ale proszę o adres
[2008-05-06 17:31:57] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]