Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2669 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna kasiula6

Status: Nieobecny

tongue   szkoła bez papierosów???

Co o tym myslisz?? według Ciebie kto moze palić papierosy w szkole, a co najwazniejsze czy nawet osoby dorosłe powinny to robic?? jaki daja przykład.. thinking
[2007-03-29 09:22:51] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta akinimod

POLAND
Re: szkoła bez papierosów???

Przestać produkować papierosy
[2007-07-02 21:03:36] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    Rzadko jestem [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta berdebul

Polska
Re: szkoła bez papierosów???

Palenie powinno być świadomym wyborem każdego człowieka- czy chce to robić czy nie, nie powinno zależeć od grupy ludzi z którymi przebywamy ani od przykładu płynącego od nauczycieli czy opiekunów.
Generalnie wychowują rodzice i dom a nie szkoła więc nauczyciel może palić jednak nie powinien robić tego przy uczniach czy miejscach niedozwolonych.
Palenie w szkole jest zakazane, na terenie szkoły nie może być nawet palarni:) Ale nie wiem czy są szkoły gdzie się tego przestrzega. Martwy przepis.
Mi palenie nauczycieli nie przeszkadza, w LO większość sobie odpuściła hipokryzję /ja palę a wam nie wolno/ bo masa uczniów ma 18scie lat i może kupić legalnie i używać jeśli chce zarówno alkohol jak i papierosy.
----------------------------------------
Kto nie był buntownikiem za młodu, będzie świnią na starość:)
[2007-07-23 12:19:36] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    5889981 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]