Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 2
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3029 razy i ma 1 odpowiedź Nastepny wątek
Mężczyzna pimpekbucek10

Status: Nieobecny

Kiedy Świstak Cię rzuci ;-/ Obłuda facetów i ich zaklamany świat.

Czy naprawdę wszystkim jest (laskom) odróżnić kiedy facet mówi prawdę a kiedy kłamie ? Czy niemożliwym jest zrozumienie dlaczego jedno kłamstwo ciągnie drugie i tak następnie ? To jest pochrzanione , bo na końcu się dowiesz, że Ty popełniłaś błąd mimo że to on Cię zdradził . I usłyszysz , że się tylko zauroczył , że czuł "malutko" gdy był razem z Tobą ciałem i duchem . Czy to prawda , że okazał się takim chamem czy on chce coś ukryć? Może nie ma odwagi powiedzieć tego jak było naprawdę... może się maskuje on , ciul mnie to już .
[2007-04-11 10:38:12] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta akinimod

POLAND
Status: Nieobecny
angry   Re: Kiedy Świstak Cię rzuci ;-/ Obłuda facetów i ich zaklamany świat.

Każdy facet któwy rzuca jest chamem i debilem
[2007-07-02 09:28:30] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    Rzadko jestem [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]