Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 6
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1660 razy i ma 5 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna maja1965

Status: Nieobecny

STRAJK

Porozmawiajmy na temat strajku. Do momentu, kiedy przeczytałem postulaty skierowane do dyrektorów uważałem , że wezmę w nim udział. Teraz mam wątpliwości. A wy ?
[2007-05-27 16:40:20] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta malgosia_g

Re: STRAJK

A ja uważam, że powinniśmy być razem.
----------------------------------------
ZSO
[2007-05-28 17:10:28] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    http://maga.witrynaszkolna.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta ullunia

jakby szef ZNP zadecydował protesutujemy to tak, a tak przeszedł obok
[2007-05-29 21:13:56] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta akinimod

POLAND

Bardzo ciekawy temat
[2007-07-02 09:20:47] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    Rzadko jestem [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta anmar

Polska

Małgosiu- zgadzam się z Tobą. Nauczyciele nie potrafią trzymać się razem. Ileż to w pracy niedomówień, obgadywania, zawiści i tego, co ja nazywam "wyścigiem szczurów" o motywacyjne i względy dyrekcji. Tylko jedność może nas uratować. Zresztą na moje strajk powinien mieć miejsce w czasie matur i egzaminów gimnazjalnych. Inaczej nic nie wskóramy.
[2007-07-02 14:55:43] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta akinimod

POLAND

Przyjmijmy że też się zgadzam
[2007-07-02 20:01:02] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    Rzadko jestem [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]