Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2016 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta alice7

Polska
Status: Nieobecny
sad   Pomocy!

Nie myślałam że kiedyś to powiem ale POMOCY! Moja matka nienawidzi mojego chłopaka i nie pozwoliła mi się z nim spotykać. Nie chce go stracić bo go kocham. Co mam robić? (próbowałam już i rozmowy i metody groźby) Jak macie rozwiązanie to piszcie albo tu albo na moje gg: 9789300
[2007-07-03 18:11:11] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    9789300 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta berdebul

Polska
Re: Pomocy!

Rozmawiaj z mamą rozmawiaj i rozmawiaj, pokaz że Ci zależy że ten związek da Ci szczęście. Wysłuchaj też mamy czmu go nie lubi, może ma powód, ocenia go krytyczniej od Ciebie?:)
----------------------------------------
Kto nie był buntownikiem za młodu, będzie świnią na starość:)
[2007-07-23 12:21:08] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    5889981 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta alice7

Polska
Re: Pomocy!

To nie działa... Ja wiem jaki ona ma powud. Ona myśli że on tylko chce się ze mną przespać i mnie rzucić a tak nie jest. Ona to sobie wmawia. crying Straciłam już nadzieje na to że jeszcze kiedyś z nim będe... crying
[2007-07-31 21:19:57] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    9789300 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]