Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 7
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3841 razy i ma 6 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna marta1979

Status: Nieobecny

plan rozwoju

mam ogromną prośbę, od września zaczynam pracę jako nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej w gimnazjum i chcialabym - jeśli to możliwe prosić o przesłanie mi przykładowego planu rozwoju nauczyciela stażysty. owszem mam kilka planów od znajomych, ale żaden z nich nie jest nauczycielem wspomagającym, a ciekawa jestem bardzo jak wygląda plan wspomagającego, z góry dziękuję za wszelką pomoc.
[2007-07-27 16:20:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta sylwia126

Re: plan rozwoju

Martusia ja też bym chętnie taki plan przejżała, bo też zaczynam staż jako wspomagający
[2007-08-19 22:44:24] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna marta1979

cześć Sylwia, niestety nie udało mi się zdobyć żadnego planu, ale jak coś będę miała chętnie prześlę Ci na maila, pozdrawiam.
[2007-08-22 12:48:34] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta anete

Ja równiez zaczynam prace od września jako nauczyciel stazysta Martusiu czy jak zdobedziesz taki plan moge Cie prosic o przesłanie ?mój mail aneta20004@wp.pl
z góry dziekuje
[2007-08-26 20:27:09] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna marta1979

niestety nie mam planu, cos bede próbowala sama napisac, ale to dopiero w przyszlym tygodniu, bo w tym mam strasznie duzo roboty, ale jakbyś Ty coś Anetka miala to chętnie skorzystam, poazrawiam.
[2007-09-04 17:09:36] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna sylwanna

jak by byla mozliwosc to tez prosze o pomoc. wiewiolka@yahoo.co.uk
[2008-09-23 14:02:23] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta magdh

Sylwanna a opiekun stażu Ci nie pomógł?
----------------------------------------
pozdrawiam
[2008-09-26 20:22:00] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]