Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 6
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2582 razy i ma 5 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna janka75

Status: Nieobecny

Pedagog na dużurach

Mam pytanie, czy pedagog może być zwolniony z dyżurowania na przerwach?? Podobno są na to jakieś przepisy?
[2007-09-13 18:14:45] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*

Re: Pedagog na dużurach

może o ile tak postanowi dyrektor a przepisów na to nie ma
[2007-09-13 20:43:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta smallgosia

Witam. Pedagog na dyżurze to piramidalna bzdura!!! W mojej szkole nigdy nie dyżurowałam (poza zastępstwami). Nie bardzo mogę sobie wyobrazić sytuację, gdybym musiała powiedzieć w trakcie rozmowy uczniowi, rodzicowi czy np. kuratorowi sądowemu: ,,Przepraszam, proszę opuścić gabinet bo muszę wyjść na dyżur!". A obecność n-la na dyżurze rzecz święta, bo wszystko jest dobrze dopóki się nic nie stanie. Pozdrawiam
----------------------------------------
Małagosia
[2007-09-24 18:11:48] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna janka75

Dziekuje za odpowiedzi. Moim zdaniem to też bzdura, jednak ja musze wypraszac odwiedzajacych mnie. Kiedy jade do poradni pedagogicznej, ośrodka pomocy społecznej - oczywiscie w sprawach służbowych , musze prosic sie kogos żeby łaskawie za mnie stanął na dyżurze - głupota. Pozdrawiam
[2007-09-24 21:04:07] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna ewik232

Witam Was!ja też uważam,zę to bzdura!ja niestety też dyżuruję.A mam pytanie:Czy wyplacane są wam delegacje za wyjazd np.do poradni?bo ja jeżdżę za swoją kasę,bo powiedziano mi,że to jest w ramach mojej pracy!
[2008-05-06 17:35:05] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*

Witam Was!ja też uważam,zę to bzdura!ja niestety też dyżuruję.A mam pytanie:Czy wyplacane są wam delegacje za wyjazd np.do poradni?bo ja jeżdżę za swoją kasę,bo powiedziano mi,że to jest w ramach mojej pracy!

a po co jechać do poradni?
Jeśli deleguje dyrektor i poradnia jest poza miejscowością, w której jest szkoła to winien zwócić koszty podróży.
[2008-05-06 22:19:43] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]