Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 6
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 4701 razy i ma 5 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta beata2_k

Poland
Status: Nieobecny
Jak zostać doradcą zawodowym?

Mam pytania:
-Na jakich zasadach jesteście zatrudnieni w szkole (uzupełnienie etatu, dodatkowe godziny (lekcyjne czy zegarowe)?)
- Czy ktoś z okolic Grudziądza podejmuje studia podyplomowe na WSSE w Bydgoszczy w kierunku przedsiębiorczość i doradztwo zawodowe?
----------------------------------------
Beata
[2007-10-13 10:52:25] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    4894189 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta beata2_k

Poland
Re: Jak zostać doradcą zawodowym?

to forum jest SZOK-ująco aktywne sad
Beata
[2007-10-18 21:37:02] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    4894189 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta renpul

Podobno jeszcze nie ma takich stanowisk w szkołach ...
[2007-10-19 09:42:10] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta anmar

Polska

Beata- rozpoczęłaś studia? Na stronie KPCEN jest oferta studiów podyplomowych ze środków unijnych.
[2007-11-21 22:09:49] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta beata2_k

Poland

Nie nie rozpoczęłam studiów. Te które znalazłam ze śr. unijnych rozpoczęły się już w czerwcu 2007 lub dawno już skończyły.
Beata
[2008-01-14 21:31:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    4894189 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna kasiapap1

witam skończyłam jedną z takich edycji studiów grantowych, zaczęły się w czerwcu 2007 a skończyły w czerwcu 2008. W tym roku szkolnym pracuję jako doradca w szkole ale ylko dlatego że szkoła wzięła udział w projekcie EFS i oprócz innych zadań przewidzianow nim również funkcję doradcy. Mam 20 godzin w tygodniu, chodzę na lekcje wychowawcze, prowadzę poradnictwo indywidualne. Moja umowa o pracę jest podpisana z koordynatorem projektu a nie z dyrektorem szkoły w której pracuję.Pozdrawiam
[2008-10-21 19:18:55] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]