Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 9
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2565 razy i ma 8 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta magdh

Status: Nieobecny
Jakie studia/kursy/itp. ukończyliście?

Jakie studia/kursy/itp. ukończyliście?

Skończyłam pedagogikę specjalną w zakresie pedagogika terapeutyczna.
----------------------------------------
pozdrawiam
[2007-11-16 18:52:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta rona

Re: Jakie studia/kursy/itp. ukończyliście?

Ja ukończyłam pedagogikę o specjalności: Terapia pedagigiczna z pedagogiką specjalną
[2007-11-17 22:37:44] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta magdh

Rona czyli podobnie kończyłyśmy wink
pozdrawiam
[2007-12-19 07:22:05] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

a ten watek to tak w ramach zalamania siebie, czy innych?
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.
A ja widze miejsce do nalania wodki
:D

[2007-12-19 19:55:37] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta magdh

boudicca - z ciekawości
pozdrawiam
[2007-12-20 09:18:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

dla ciekawosci powiadasz?
Moge sie chwalic, ale na PW. Jakos tak wydaje mi sie dziwne tworzyc watek tylko w celu chwalenia sie...
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.

[Edytuj 1 razy, ostatnio edytowany przez boudicca (at) 2007-12-23 13:35:33]
[2007-12-23 12:46:27] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta magdh

Napisałam, że z ciekawości, a nie dla chwalenia się.
Jestem ciekawa jakie studia skończyły osoby pracujące na stanowisku nauczyciela wspomagającego, ponieważ słyszałam wiele opinii na ten temat.
pozdrawiam
[2007-12-23 19:10:41] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

No i sie wyjasnilo. Weszlam przez najswiezsze watki, wiec i na dzial nie zwrocilam uwage (aczkolwiek mam nadzieje juz niedlugo pasowac do niego)
Ogolnie jestem historykiem, ukonczylam dodatkowo studium hotelarstwo i turystyka srodziemnomorska (specjalizacja - italianistyka), jestem tez pilotem wycieczek krajowych i zagranicznych. Teraz studiuje iberystyke i podyplomowo - pedagogike wczesnoszkolna i przedszkolna.
Wiem ze na pedagogice mamy babeczki ktore sa po resocjalizacji, oligo, pedagogice specjalnej, jest tez kilkoro specjalistow - jezykowcy, muzycy.

[2007-12-23 23:02:37] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna nalo

smile   Re: Jakie studia/kursy/itp. ukończyliście?

pedagogika opiek.-wych specjalizacja resocjalizacja, podyplomowo oligofrenopedagogika
[2008-03-04 21:48:28] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]