Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 13
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2557 razy i ma 12 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna miwues

Status: Nieobecny

Re: co sadzicie o sklepiku szkolnym - szkodliwe produkty

Juz to przechodziłem i jedyna rzeczą co można zrobić nie przedłużyć umowy o dzierżawę

Czyli coś można jednak. Albo warunki szkoły, albo wypad.

chociaż powinien to być przetarg.

Z czego to wynika?
[2007-12-13 11:44:58] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna miwues

Isprzedaje się nie to co trzeba. Ale skoro jest kupiec.

Z trudem znoszę tę postmodernistyczną moralność.
[2007-12-13 11:46:21] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*

Bzdury piszecie. Juz to przechodziłem i jedyna rzeczą co można zrobić nie przedłużyć umowy o dzierżawę chociaż powinien to być przetarg.

Widać dość nieudolny byłeś

I żeby było jasne zgadzam się z faktem że w sklepikach szkolnych sprzedaje się nie to co trzeba. Ale skoro jest kupiec.

ano i ja z trudem ten postdmodernizm znoszę..

camelot a może miałeś jakiś interes w tym żeby nie pogonić skelpikarza?... skoro kupiec był to i może rączka rączkę myła ?
:-)
[2007-12-13 22:23:02] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]