Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 5
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3518 razy i ma 4 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta magdh

Status: Nieobecny
confused   Nikt tu nie zagląda?

Forum świeci pustkami... nikt tu nie zagląda? Chyba nie biggrin
W każdym razie ja jestem i gorąco wszystkich pozdrawiam smile
----------------------------------------
pozdrawiam
[2007-12-10 09:50:15] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna aneta68

Re: Nikt tu nie zagląda?

Zadziwiające,że zagląda tu tak wiele osób. Jeśli wierzyć liście obecnych to kilka tyś. dziennie. Od dawna zastanawia mnie to dlaczego wszyscy na zasadzie szpicli. Sprawdzałeś kiedykolwiek co robią? Sprawdż. czytają lub drukują, co ,no zadziwiające,że można drukować takie teksty. Może to uczniowie,żeby mieć pośmiewisko z nauczycieli. Przeczytaj tematy tego forum. To się kobiata skarży,że nie może sobie poradzić z dziećmi na świetlicy -co ona robi w szkole,skończyła studia pedagogiczne,psychologie czy jest krawcową? - mądra jej radzi powiedz rodzicom, że się dziecko ponawygupiało. Następna pyta o piosenki o mikołaju.Siedzi pod komputerem nie potrafi hasła wpisać, do tekstów piosenek,pyta chyba z nudów,bo efektu żadnego, inny dowcipy przepisuje myśli,że kogoś ruszy-a podglądaczy tysiące,itd,itp.....Odpisze na parę tematów bo problemy zadziwiające.
Ps.Jeśli ktoś zna dobre forum szkolne to proszę o adres. Kiedyś eduinfo miało dobre,wchodziło się i rozmawiało, ale też się wypalili
[2007-12-11 02:24:39] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta koma

Nie mówi się 'na świetlicy"!! tongue
[2007-12-11 22:04:51] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna xmall

tyś. dziennie. czytają lub drukują, co , kobiata ponawygupiało.
Ps.Jeśli ktoś zna dobre forum szkolne to proszę o adres. Kiedyś eduinfo miało dobre,wchodziło się i rozmawiało, ale też się wypalili

Tyś. to załwarzyła? Czytajo i drukujo! A kobiata se ponawygupiala na forum

Ja znom dobre forum
www. forum.trwom.pl
[2007-12-12 00:07:36] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta rona

Oj, jak dawno mnie nie było..

Tak jakoś wyszło :-(
[2008-07-16 19:14:55] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]