Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2253 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna badylka

Status: Nieobecny

sad   koszatniczki

Chce miec koszatniczkę i myślę że będę ją miała ale nie wiem co z nią zrobić kiedy wyjade na wakacje sad
[2007-12-11 14:35:02] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta boudicca

Re: koszatniczki

Kosze najlepiej sie hoduje w parce. Jesli nie chcesz aby sie rozmnozaly - moze to byc parka tej samej plci. Zyja dlugo, wiec mozna sie przywiazac i nacieszyc. Zdecydowanie jest to wesole zwierzatko, niewiele wymagajace, czyste (poza tym jednym obsikanym kacikiem w przypadku samcow :D) i towarzyskie. W pojedynke czesto czuje sie samotne i raczej nie polecam takiego rozwiazania.
A na wakacje? Wziac ze soba biggrin
----------------------------------------
Sa ludzie, ktorzy widza szklanke w polowie pusta. Sa tez tacy, ktorzy widza ja w polowie pelna.
A ja widze miejsce do nalania wodki
:D

[2007-12-11 17:41:39] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta fiori

Re: koszatniczki

Forum o koszatniczkach smile
KLIK
[2007-12-11 18:01:11] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]