Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1421 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna osobliwosc

Status: Nieobecny

PROSZE O POMOCCCCC

Mam wielka prośbę do pedagogow i nie tylko, pisze prace mgr dotyczaca pracy pedagoga szkolnego. Bede mierzyla jakosc pracy pedagoga w orebie uczniow (jak oceniaja prace pedagoga) i mam wielki problem z ulozeniem pytan do ankiety jakie moge zadac uczniom klas 4-6 sa aby zmierzyc prace pedagoga. Czy mozecie mi pomoc cos wymyslec i wypisywac swoje propozycje pytan? Pytania zamkniete , polotwarte. raczej nie mam przekonania do pyt otwartych bo jak sie ropisza to bede miala dodatkowa prace. Z gory wielkie dzieki.
[2007-12-13 19:39:18] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta selene11

Re: PROSZE O POMOCCCCC

witaj osobliwość smile ,

ja również piszę pracę mgr o pracy pedagoga szkolnego,
jeśli chcesz wymienić się uwagami,spostrzeżeniami i wskazówkami
na temat badań i literatury przedmiotu,to zapraszam do prywatnej korespondencji.
pozdrawiam,
selene11

mój adres email: selene11@vp.pl

ps.a pytania do Twojej ankiety,to powinnaś chyba ułożyć wspólnie z promotorem...?
----------------------------------------
[Edytuj 1 razy, ostatnio edytowany przez selene11 (at) 2007-12-19 14:35:48]
[2007-12-19 14:33:08] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta brasco

Jak ja pisałam prace to pytania do ankiety trzeba było ułożyć samemu i dac tylko do sprawdzenia. Promotor najczęściej nie ma czasu na takie rzeczy.
[2007-12-19 20:17:07] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta selene11

Ja już jestem po badaniach,ale mój promotor akurat pomógł mi w konstrukcji ankiety,tzn.przedyskutowaliśmy kwestię na tyle dokładnie,że nie miałam wątpliwości,jak powinna ona (ankieta:)wyglądać,następnie sprawdził ją i zatwierdził.
W końcu praca mgr jest pisana pod jego kierownictwem,więc
to chyba naturalne,że zwracamy się do niego w niejasnych dla nas sprawach,oczywiście bez nadużyć.
pozdrawiam.
[2007-12-20 12:02:27] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]