Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1991 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta agunia77

Status: Nieobecny

Zdolni uczniowie

Witam koleżanki i koledzy!

Jeśli jesteście zdolnymi uczniami napiszcie proszę czy w Waszej szkole czujecie wsparcie ze strony nauczycieli? Czy odczuwacie jakieś bariery? Czy chcielibyście dowiadywać się więcej? Czy nudzicie się na lekcjach?

Pozdro smile
[2007-12-15 21:59:49] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta rynbenia

smile   Re: Zdolni uczniowie

Mój ulubiny przedmiot to biologia. Dobrze się ucze z biologi i muszę przyznać, że moja nauczycielka angarzuje się w lekcje, ciekawie omawia tematy i podaje dużo szczegółów, o których nie ma mowy w podręczniku. Nie moge narzekać, na sposób nauczania w mojej szkole, jednak historia i wos są szczególnie nudnymi i nielubianymi prze ze mnie lekcjami. I nie, dlatego, że mam jakieś gorsze oceny, przeciwnie. Poprostu nauczyciel przynudza :/ Zupełnie inaczej jest z fizyką. Przedmiot bardzo mnie interesuje, niestety młoda nauczycielka, która mnie uczy nie umie nic wytumaczyć. Na lekcji mamy przeczytać podręcznik, ona poda nam regółki do zeszytu i bez tumaczenia zadaje do domu ćwiczenia. A później wyniki sprawdzianów są takie a nie inne. (do tego daje sprawdziany tzw."gotowce")
Troszkę się rozpisałam, heh ;]

Podaję gg: 603680

Pozdrawiam :)
[2007-12-18 22:25:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta monisiula

Re: Zdolni uczniowie

nie nudze sie na żadnej lekcji:P:P:P
tylko nauczyciele na nich nudzą(oprócz matmy, nasz psor...po prostu mamy zadania z matury wziętei setek innych książek:D)
[2007-12-22 20:30:08] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]