Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 6
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1722 razy i ma 5 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna aniaaaaaa24

Status: Nieobecny

zapytanie

Witam
Mam ukończone studia licencjackie na kierunku Pedagogika Socjalna z Profilaktyką Uzależnień uczelnia wystawila mi zaświadczenie o uprawnieniach pedagogicznych obecnie koncze 2 letnie studia mgr.na kierunkuPedagogika specjalizacja Praca Socjalna co musze czy moge pracowac jako pedagog szkolny czy musiałabym ukoczyc jeszcze studia podyplomowe na kierunku pedagogika opiekuńczo wychowawcza?prosze od odp. :)
[2008-02-06 15:35:36] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna aniaaaaaa24

Re: zapytanie

Czy ktoś mi moze udzielić odpowiedzi!!
[2008-02-23 14:19:39] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*

dyrektor będzie musiał zdecydować czy ukończony kierunek studiów jest wystarczajacy do zatrudnienia na stanowisku pedagoga szkolnego
[2008-02-23 21:29:55] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna mopsooka

A ja mam pytanie, czy po pedagogice specjalnej- resocjalizacja i wspomaganie rodziny- moge podjac prace jako pedagog w szkole?? i tak naprawde jak moge sie starac o ta prace- szukac bezposrednio w szkolach czy przez kuratorium. Mam jeszce rok do ukonczenia studiow, ale chcialabym sie juz gdzies zaczepic w ramach praktyk...
[2008-02-24 20:30:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna monikazajusz

Zgodnie z art. 39 ust. 3 Ustawy z dnia 07 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz.U. 256/2572/2004 ze zm.) to dyrektor szkoły jest kierownikiem zakładu pracy dla zatrudnionych w szkole lub placówce nauczycieli i decyduje w sprawach zatrudniania i zwalniania nauczycieli.

Tyle w temacie
[2008-03-25 13:07:39] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna ewik232

Z tego co wiem-to pedagog po ukończeniu pedagog.opiek.-wychow. często +terapia pedagogiczna
[2008-03-27 20:36:30] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]