Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 6
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2617 razy i ma 5 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta maruda

Status: Nieobecny
Podręczniki szkolne.

Witam,
chcę prosić o radę bibliotekarki, bibliotekarzy. Otóż mam problem z wycofanymi przez nauczycieli podręcznikami szkolnymi. W swoim czasie zakupywane były podręczniki do biblioteki dla uczniów, których rodzice znajdowali się w trudnej sytuacji materialnej. Nazbierało się ich nawet, nawet [tych podręczników oczywiście]. W tej chwili zajmują mi dużo miejsce na półkach, którego zresztą nie mam za wiele. Magazynu nie posiadamy. Do głowy przychodzi mi tylko przekazanie na makulaturę. A może Państwo znacie jakiś inny, pożyteczniejszy sposób? Za sugestie z góry dziękuję.
[2008-02-13 20:17:06] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta elcia23

Re: Podręczniki szkolne.

Proponuje spisać te podręczniki i oddać na makulaturę. Po co mają tylko zajmować miejsce.
[2008-02-21 13:58:57] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta maruda

Dziękuję za odpowiedź. Pozostaje makulatura. Jednakże dusza chomika żałuje.
Pozdrawiam.
[2008-02-21 21:44:50] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*

Dziękuję za odpowiedź. Pozostaje makulatura. Jednakże dusza chomika żałuje.
Pozdrawiam.

a zapytać w sąsiednich szkołach może tam mają takie podręczniki i potrzebują więc przekazać
[2008-02-21 23:14:23] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta maruda

Rzeczywiście, nie pomyślałam o bliźnich, ale już zaczęłam szukać chętnych. Bardzo dziękuję za sugestię.
----------------------------------------
[Edytuj 1 razy, ostatnio edytowany przez maruda (at) 2008-02-25 21:26:48]
[2008-02-25 21:25:38] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta atalanta

Ja kiedyś próbowałam przekazać książki innym bibliotekom i nie uwierzycie - odmówili, bo mieliby za dużo roboty papierkowej. Zgroza!!!! Ja swoje podręczniki (w tym lepszym stanie) przekazałam naszym nauczycielom do klasopracowni. Bardzo zniszczone oddałam na makulaturę. Później przypadkiem dowiedziałam się w księgarni, że szkoły na Litwie poszukują polskich podręczników - jakichkolwiek, nawet tych bardzo starych - i są podobno bardzo za nie wdzięczni. Może więc to by było najlepsze rozwiązanie!!! smile smile smile smile
[2008-02-28 09:25:13] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    2337716 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]