Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 1
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1733 razy i ma 0 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna nalo

Status: Nieobecny

opinia z ppp

prację jako pedagog od wrzenia za koleżankę która jest na urlopie zdrowotnym jako pedagog. Jest u nas uczeń z orzeczeniem wydanym przez ppp o nauczaniu indywidualnym z możliwością realizowania wybranych przedmiotów w szkole. Uczeń od wrzesnia normalnie chodził do szkoły i wcześniej też od 4 klasy mimo że miał opinię. W listopadzie będąc na próbnym teście robionym dla klas 6 bo chodzi do klasy 6 zorientowałam się że ma duże problemy i stwierdziłam że mając mózgowe porażenie dziecięce to co pisze uczeń nie będzie wstanie sprawdzający odczytać. Po rozmowie z dyrektorem przekazałam mu swoje obawy ten stwierdził, że napisze mama napewno prośbę o zwolnienie z testu. Mama napisała pismo dyrektor z zaświdczeniem przesł je już. Dziś zadzwoniła pani dyrektor z PPP z pretensjami dlaczego chcemy ucznia zwolić z testu, i dlaczego uczeń chodzi do szkoły skoro ma wydane orzeczenie i wie to od mamy (mama po rozmowie ze mną twierdzi że woli jak syn chodzi do szkoły i tam realizuje program). Dodatkowo zarzyczyła opini nauczycieli uczących wegług orzeczenia o postępach w nauce. iI co wy na to co powinnam teraz zrobić kto odpowiada dyrektor czy ja. Przekazałam sprawę dyrektorowi on powiedział że napiszą taką opinię nauczyciele uczący.
[2008-03-04 21:31:44] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]