Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3454 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta agagur

Status: Nieobecny

Pilnie proszę o pomoc

Czy ktoś mógłby mi pomóc. Od 1 IV. będę w zastępstwie za nauczycielke w szkole integracyjnej czy ktoś mógłby mi przesłać jakieś konspekty zajęć żebym wiedziała z czym się to je. I jak pisać program indywidualny?Może ktos udzieli mi kilku wskazówek lub poda jakiś namiar na dobrą stronęwww. Za wszelka pomoc z góry dziękuje:)
[2008-03-26 19:59:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta magdh

Re: Pilnie proszę o pomoc

zerknij tutaj http://forum.interklasa.pl/mvnforum/viewthread?thread=29180
----------------------------------------
pozdrawiam
[2008-03-27 09:21:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta magdh

Re: Pilnie proszę o pomoc

Moim zdaniem najlepiej będzie jak porozmawiasz z tą nauczycielką. Ona powinna mieć dokumenty.
----------------------------------------
pozdrawiam
[2008-03-27 09:38:03] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]