Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1702 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna aniaaaaaa

Status: Nieobecny

biggrin   zapytanie

Mam pytanko ukonczyłam studia licencjackie na kierunku "Pedagogika Socjalna z profilaktyką uzależnień" studia uzupełniające mgr na kierunku "Praca Socjalna".Od pazdziernika zamierzam isc na studia podyplomowe na kierunku Pedogogika przedszkolna i opiekuńczo-wychowawcza" mam pytanie czy jeżeli ukończe ten kierunek to nie bede miała problemów aby zostać pedagogiem szkolnym,lub naczycieliem w przedszkolu,zerówce dodam ze posiadam uprawnienia pedagogiczne.prosze o odpowiedz bo juz sie pogubilam w tych ustawach!! pozdrawiam
[2008-07-24 17:41:03] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta anhor77

Re: zapytanie

Witaj. Jestem pedagogiem. Ukończyłam profilaktykę społeczną i resocjalizację, no i pracuję w tym zawodzie. Myślę, że Twoje studia jak najbardziej nadają się do tej pracy smile
[2008-07-24 17:49:58] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna ania0021

Re: zapytanie

Po opiekuńczo-wychowawczej pedagogiem jak najbardziej być możesz, po przedszkolnej możesz być przedszkolanką...na dzień dzisiejszy!!! niestety ci na górze bardzo często czepiają się detali i wymyślają nowe, bzdurne zasady zatrudniania na poszczególnych stanowiskach tylko po to żeby napędzić koninkturę i wydrzeć kasę na kolejne, niewiele warte podyplomówki. Podaję przykład: nauczyciel w-f idzie na studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej koniecznie ZINEGROWANEJ żeby uczyć dzieci I-III, to samo nauczyciel j.angielskiego itp... niedługo będą podyplomówki dające uprawnienia do nauczania w każdej klasie z osobna
[2008-08-17 13:46:49] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]