Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 1
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1590 razy i ma 0 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna gojka1

Status: Nieobecny

smile   Nowe wyzwanie!!!

Witajcie kochani!! Tak się złożyło że od września bedę pracowała na stanowisku pedagoga szkolnego w szkole podstawowej. Wcześniej pracowałam w świetlicy i zdążyłam już poznać nauczycieli i uczniów z mojej szkoły.
Trochę z niecierpliwością ale również z małą obawą wyczekuję września - nowe wyzwanie - pedagog szkolny. Mam nadzieję że sobie poradzę i sprawdzę się na tym stanowisku.
Proszę doświadczonych kolegów i koleżanki - proszę napiszcie jak to u Was było? Czy ciężko wdrożyć się w obowiązki? I proszę wskażcie drogę - od czego zaczynacie pracę we wrześniu? Czy robicie podczas wywiadówek spotkania z rodzicami czy może wchodzicie na zebrania do klas I? Czy jest gdzieś określone że trzeba w poszczególnych klasach realizować jakieś zajęcia - np. profilaktyczne lub integracyjne? A może wszystko najlepiej ustalic z wychowawcami? Jeśli macie jakieś materiały pomocne w pracy pedagoga szkolnego proszę prześlijcie na e-maila:m.binder@interia.eu. Pozdrawiam serdecznie!!!!! smile smile smile
----------------------------------------
[Edytuj 1 razy, ostatnio edytowany przez gojka1 (at) 2008-08-11 17:24:18]
[2008-08-11 17:19:56] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]