Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 1
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2467 razy i ma 0 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta milkam

Status: Nieobecny
indywidualny program nauczania lekkie

Witam serdecznie wszystkich pedagogów specjalnych . W związku że mam przeprowadzic szkolenie w mojej szkole nt indywidualnych programów -jak konstruować taki program Zwracam się z prośbą o przesłanie mi przykładowego programu lub kilku abym mogła na radzie szkoleniowej przedstawić jako przykład -chodzi mi konkretnie o układ czyli forma tabeli, opisowy . Nawiasem mówiąc mam swój ale zastanawiam się czy nie popełnię gafy gdyż do tej pory specjalizowałam się w "głębszych umysłowo" Prosze o pomoc doświadczonych pedagogów którzymoga podzielić się takimprogramem dla lekko ( wiem że to taka sama podstawa ) czy w przedmiotach wpisujecie nazwy programów szkolnych (szkoła masowa bo tego nie dodałam) czy specjalnych lekkich uczniowie korzystają z podręczników takich samych jak inni uczniowie. emime@wp.pl
[2008-09-23 19:48:08] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]