Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 7
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3444 razy i ma 6 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna modziom

Status: Nieobecny

Eurosieroty

czy ktoś już się zajmował tym tematem w waszej szkole? jak to ugryźliście?podzielcie się doświadczeniem
[2008-09-27 13:05:34] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna ania0021

Re: Eurosieroty

cieszę się, że ktoś podjął ten temat... u mnie zaczynam od wysondowania ile mam eurosierot w szkole (ankiety wśród uczniów i nauczycieli), kto opiekuje się tymi dziećmi itp.
[2008-09-27 18:20:30] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*

ugryzłem to tak, że odpisałem w ankiecie iż szkoła nie ma danych na ten temat. Niby skąd mam znać odpowiedzi na durne pytania, które są w tej ankiecie a z fusów wróżyć nie miałem zamiaru
[2008-09-29 22:18:53] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta martilka

Opracowałam krótką ankietę dla wychowawców, aby zdiagnozować skalę problemu oraz okreslić potrzeby tych uczniów. Dosłownie 5 pytanek, na podstawie których wychowawcy opisują sytuację eurosieroty.
Po wskazaniu przez wychowawców konkretnych osób, będę nawiązywała z nimi indywidualny kontakt, w celu monitorowania sytuacji. Ankietę dopiero puszczam w obieg, więc na wyniki muszę poczekać..niestety wychowawcy nie przepadają za ankietami od pedagoga;)
[2008-10-01 13:11:57] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna syla81

Ja zastanawiałam się i dowiadywałam co z opieką prawną tych dzieci. Rodzice często wyjeżdżają zostawiając dzieci pod opieką starszego rodzeństwa czy kogoś z rodziny, nie regulują jednak opieki prawnej. Co, więc w momencie gdy dziecku stanie się jakieś nieszczęście i trzeba podpisać zgodę np. na operację....???? To trudny temat.
[2008-10-01 14:12:30] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna kslupek

Powstał pierwszy poradnik dla rodziców wyjeżdżających za granicę i pozostawiających dzieci w kraju.
Adres strony można znaleźć na stronie www.pedagogszkolny.pl
w newsach ( komentarz ).
Polecam
----------------------------------------
www.pedagogszkolny.pl
[2008-10-04 11:03:13] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    http://www.pedagogszkolny.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna miwues

ugryzłem to tak, że odpisałem w ankiecie iż szkoła nie ma danych na ten temat. Niby skąd mam znać odpowiedzi na durne pytania, które są w tej ankiecie a z fusów wróżyć nie miałem zamiaru

Jeden mądry dyrektor nie czyni wiosny, ale dodaje człowiekowi jakiegoś optymizmu :-)
[2008-10-05 08:48:42] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]