Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 7
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3086 razy i ma 6 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna wronek

Status: Nieobecny

Ile godzin do pensum

Mam 13 godzin lekcyjnych. Ile powinna mi doliczyć dyrekcja godzin świetlicowych do pełnego etatu?

Piotr
[2008-10-01 20:51:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta kiki78

shock   Re: Ile godzin do pensum

Jeżeli jesteś zatrudniony w świetlicy szkolnej-to etat wynosi 26 godzin tygodniowo.
[2008-10-02 17:28:35] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    2679690 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta kasia_dw

Re: Ile godzin do pensum

Rozumiem, że twój etat to 13/ 18 i do pełnego etatu brakuje ci 5 godz. dydaktycznych po 45. Ale świetlicowych to na pewno więcej bo pensum nauczyciela świetlicy to 26 i to po pełne 60 min.. Nie wiem dokładnie jak to się liczy ale myślę, że świetlicowych to będzie ok 8 godz.
[2008-10-02 18:51:15] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*

Rozumiem, że twój etat to 13/ 18 i do pełnego etatu brakuje ci 5 godz. dydaktycznych po 45. Ale świetlicowych to na pewno więcej bo pensum nauczyciela świetlicy to 26 i to po pełne 60 min.. Nie wiem dokładnie jak to się liczy ale myślę, że świetlicowych to będzie ok 8 godz.

godzina pracy każdego nauczyciela to 60 min i żadnego znaczenia nie ma na jakim stanowisku pracuje. W przypadku wronka to trzeba zerknąc do uchwały OP, która okresla zasady tzw. pensum łączonego czyli takiego gdzie jest różny wymiar pensum dla poszczególnych stanowisk
[2008-10-02 20:15:44] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna yogibaaboo

godzina pracy każdego nauczyciela to 60 min -poważnie to jakies ine godziny macie dowód Pani przychodzi na 8.00 a wychodzi o 11.30 albo ja nie umie liczyc albo ona pracuje 3,5 godziny a ma cztery słowinie cztery godziny lekcyjne. Słodko, że istnija jescze tacy nauczyciele którzy wmawiaja innym, że ciężko pracują i wogole dawno tak sie nie ubawiłem. Jeszcze niech ktos mi powie ( ze wszytkie Panie i Panowie ), ciężko pracuja w domu nad przgotowaniem do dnia nastepnego.
[2008-10-10 21:40:51] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta kasia_dw

yogibaaboo co Cię w tym rozśmieszyło to nie mam pojęcia. Może w twojej szkole wszyscy pracują po 60 min. ale w tych co znam to nauczyciele przedmiotowcy maja lekcje po 45 min. i jak nie maja dyżuru to na przerwach sobie siedzą w pokoju nauczycielskim, pija kawę i plotkują.
I jak Pani przychodzi na 8 i pracuje do 11.30 to nie siedzi z dziećmi cały czas te 3,5 godziny a na świetlicy musi.

Powiem szczerze że rozbawiłeś (łaś) mnie ty. Widocznie dopiero zacząłeś pracę i nie masz pojęcia o rzeczywistości.
Następnym razem czytaj dokładnie i ze zrozumieniem co sie pisze.
[2008-10-25 09:58:03] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta bealux

Ostanio często pojawia się tłumaczenie,że nauczyciel pracuje 60 min.,co wiemy z praktyki nie jest prawdą i co zauważył yogi tylko ujął to bardziej sarkastycznie.Przecież dobrze wiemy jak jest naprawdę i dlatego denerwuje nas,że wmawia się nam,że jest inaczej.
Dlatego stwierdzenie jacko,że godzina pracy każdego nauczyciela to 60min. mija się z prawdą. Bo my pracując 4 godziny( licząc od godz.8.00) kończymy pracę o 12.00,natomiast nauczyciele o 11.30 i z czystym sumieniem o tej godzinie wychodzą do domu (przynajmniej tak jest w naszej szkole)-więc gdzie te 60min?
I ty Kasiu i yogi napisaliście o tym samym i nie wiem dlaczego ten komentarz?
[2008-10-26 09:09:50] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]