Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 2
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2203 razy i ma 1 odpowiedź Nastepny wątek
Mężczyzna syla81

Status: Nieobecny

applause   Ankiety, ankiety, ankiety..........

Witam ponownie. Powiedzcie mi czy na to żeby ankietować uczniów(chodzi mi zarówno o ankiety anonimowe jak i te zawierające imię i nazwisko ucznia) potrzebna jest zgoda rodzica?????? To jakiś absurd a dyrekcja mówi mi, że muszę taki świstek mieć.... I co wy na to???? Jak wy uporaliście się z tym problemem??? Czy są na to jakieś przepisy prawne???? laughing
[2008-10-03 18:56:17] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna kslupek

Status: Nieobecny

Re: Ankiety, ankiety, ankiety..........

Oczywiście, że możesz przeprowadzać anonimowe ankiety wśród uczniów bez zgody rodziców . Dyrektor jest nadwrażliwy. Problemy mogą się pojawić jeżeli pytania dotyczyłyby spraw nie związanych bezpośrednio ze szkołą. Myślę, że problem rozwiązuje dobrowolność w uczestniczeniu w badaniach ankietowych.
----------------------------------------
www.pedagogszkolny.pl
[2008-10-03 20:08:41] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    http://www.pedagogszkolny.pl [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]