Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 5
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3586 razy i ma 4 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna pawlak291

Status: Nieobecny
biggrin   MÓJ ULUBIONY PIŁKARZ

mój ulubiony piłkarz to PAWEŁ BROŻEK biggrin biggrin biggrin smile smile smile

alien 2
[2008-11-28 12:21:02] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna fifigaz45

Re: MÓJ ULUBIONY PIŁKARZ

a co to kogo obchodzi ???? love struck love struck confused confused laughing laughing cool
[2008-12-05 12:00:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna mjurkiewicz

cool   Re: MÓJ ULUBIONY PIŁKARZ

mie to nie obhodzi smile smile smile smile smile smile smile biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
[2011-12-13 16:53:11] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna majkowska

A mój ulubiony piłkarz to Diego Forlan, już ma trochę latek na karku ale cały czas trzyma poziom. W wolnych chwilach interesuję się piłeczką;)

[2013-08-28 11:15:24] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna piano12

Dobry on jest na Wisłę i tylko tyle. Poza Wisłą ten piłkarz nie istnieje.
[2013-11-23 17:02:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]