Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS


Skocz do »
 
Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 1
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2093 razy i ma 0 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna dcpDołączył: 2009-01-11
Postów: 21
Status: Nieobecny

Grupa terapeutyczno-rozwojowa DDA

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zaprasza na sesje terapeutyczno-rozwojowe przeznaczone dla osób dorosłych w wieku 21-40 lat, którzy wychowywali się w rodzinach alkoholowych (DDA - Dorosłe Dzieci Alkoholików). Program terapeutyczny składa się z sesji grupowych odbywających się raz w tygodniu przez 2 godziny, oraz indywidualnych konsultacji diagnostycznych z terapeutą.
W trakcie terapii osoby dowiedzą się jak funkcjonuje rodzina alkoholowa, jak doświadczenia z dzieciństwa są przenoszone w ich dorosłe życie, co pozwoli zrozumieć, uporządkować własne przeżycia, uwolnić się od poczucia krzywdy, urazów z dzieciństwa, nauczyć się radzić z emocjami. Terapia stworzy także okazję do przyjrzenia się swojej aktualnej sytuacji, zmienić to z czego jesteśmy niezadowoleni, zmienić obraz samego siebie na adekwatny do aktualnej sytuacji, by móc poczuć swoją siłę i niezależność, pozwoli na otwarcie się na bliskie kontakty z ludźmi bez lęku przed odrzuceniem. Praca w grupie będzie obejmować: zajęcia integracyjne, pracę z genogramem, pracę z rozpoznawaniem i konstruktywnym wyrażaniem uczuć tj. złość, wstyd, poczucie winy itd., pracę z Okrutnym Krytykiem Wewnętrznym, praca nad rozpoznaniem i obroną własnych granic, jak i pracę z problemami osobistymi.
Zajęcia prowadzone będą przez terapeutki: mgr Joannę Szynkę i mgr Natalię Domańską-Rybkę.
Terminy zajęć: Zajecia odbywać się będą w każdą środę od godz. 17.00 do godz. 19.00. Pierwsze zajęcia odbywaja się 21.01.2009.

Miejsce zajęć: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii, ul. Sienkiewicza 116/4, Wrocław

Cena: Koszt 1 sesji terapeutyczno-rozwojowej to 40 zł/2 h

Zapisy
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
ul. Sienkiewcza 116/4
50-347 Wrocław
tel./fax. +48 71 332 36 70
tel./fax. +48 71 361 60 35
info@dcp.wroclaw.pl
[2009-01-11 13:45:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]