Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 1
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2529 razy i ma 0 odpowiedzi
Mężczyzna kameliowa

Status: Nieobecny

smile   Projekt "Moja firma w mojej gminie"

Małopolskie Regionalne Centrum Informacji Europejskiej we współpracy z Fundacją Viribus Unitis od września 2009 roku planuje przeprowadzić na terenie Małopolski kontynuację projektu „Moja firma w mojej gminie”.
Projekt finansowany w ramach dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej, realizowany jest
w formie szkoleń tradycyjnych oraz e-learningowych kierowanych do uczniów i nauczycieli
z szkół ponadgimnazjalnych. Dzięki udziałowi w szkoleniach uczniowie:

• nauczą się zakładać własną firmę (droga przez instytucje; wypełnianie wymaganych dokumentów; dotacje unijne na założenie działalności gospodarczej, omówienie działania 6.2 z POKL; omówienie preferencyjnych pożyczek, kredytów)
• zdobędą wiedzę z zakresu strategii rozwoju regionalnego i lokalnego
• poszerzą wiedzę dotyczącą badań rynku i marketingu (rola informacji w działalności rynkowej przedsiębiorstw; uwarunkowania prowadzenia badań rynkowych i marketingowych; etapy projektowania badań; realizacja badania; analiza
i wnioskowanie na podstawie otrzymanych wyników badania, podstawy teoretyczne budowy planu marketingowego; ocena sytuacji rynkowej przedsiębiorstwa; ustalanie celów marketingowych przedsiębiorstwa; strategia marketingowa przedsiębiorstwa; budżet marketingowy; kontrola wyników).
Wytypowani nauczyciele prowadzący zajęcia w szkołach w ramach projektu (12 godzin szkoleniowych) otrzymają dodatkowe wynagrodzenie. Trzy szkoły, w których powstaną najlepsze projekty uczniowskie otrzymają nagrody (projektory, tablice multimedialne, aparaty cyfrowe, odtwarzacze DVD). Ponadto nagrody otrzymają uczniowie ze zwycięskich szkół. Będą to m.in. plecaki, pamięci zewnętrzne, zestawy gadżetów.

Kontakt:

012 421 30 15, 012 421 33 15
sekretariat@federacja.krakow.pl
[2009-08-27 13:59:34] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]