Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 4956 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna hannal

Status: Nieobecny

Kontrola

W trakcie kontroli biblioteki zarzucono mi ,że nie wpisuję nr faktury w księdze inwentarzowej.Biblioteka nie prowadzi rejestru przybytków, podaję w tej rubryce numer dowodu wpływu nadany przez bibliotekę w obrębie roku 1/09, 2/09. Czy coś zmieniło się w tej kwestii. Według mojej wiedzy nic się nie zmieniło. Proszę podajcie mi Państwo wzór pisma dt. darów. Protokół przekazania darów mam zmienić na protokół przyjęcia darów. Czyżby to miało jakieś większe znaczenie. Proszę o pomoc
[2009-12-05 18:46:31] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna hannal

Re: Kontrola

Pragnę Państwa poinformować, że udowodniłam, że robię dobrze. Okazało się, że autytorzy byli mało kompetentni.
[2009-12-12 22:22:50] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna rapex_net_pl

Re: Kontrola

To dobrze się składa,bo sam nie wiedziałbym jak przerobić taki protokół i trzeba by mocno kombinować...Nie sądziłem że na takim stanowisku można znaleźć niekompetentne osoby,które mylą pojęcia. A jak została Pani poinformowana o tym,że jednak wszystko jest w porządku?
----------------------------------------
www.rapex.net.pl - artykuły dla bibliotek.
[2010-11-05 23:04:10] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]