Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS


Skocz do »
 
Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 1
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1570 razy i ma 0 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna elitarnyekuDołączył: 2010-02-24
Postów: 5
Status: Nieobecny

Ogólnopolski konkurs edukacyjny

Jesteś uczniem szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej? Jesteś ambitny, doskwiera Ci głód emocji i kreatywnego działania? Masz głowę pełną pomysłów i szukasz dla nich ujścia? Masz znajomych, podobnych do siebie? W takim razie my szukamy właśnie Was!

Konkurs EKU ma na celu rozbudzenie wyobraźni uczestników, popchnięcie ich w stronę nietuzinkowych rozwiązań, sprawdzenie ich umiejętności twórczych. Chcemy pochwalić inwencję, wypromować talent, nagrodzić inteligencję! I zaprezentować młodych twórców całej Polsce! Elitarny Klub Ucznia (www.EKU.edu.pl) chce połączyć zabawę z ambitną rozrywką. Przyłącz się do nas i zostań Klubowiczem! Tak, jak zrobiła to Minister Edukacji Narodowej – Katarzyna Hall, która objęła portal Elitarny Klub Ucznia honorowym patronatem.

Konkurs podzielony jest na 4 etapy, każdy z nich trwa miesiąc i po każdym wyłoniony zostanie zespół, który otrzyma atrakcyjną nagrodę, w postaci wycieczki o charakterze kulturalnym, bądź rekreacyjnym. Natomiast 5 pierwszych premiowanych miejsc otrzyma możliwość walki o Grand Prix, w ramach finałowej rozgrywki. Aby wziąć udział w rywalizacji, należy przesłać pracę obrazowo-literacką. Konkurs ma 3 kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne.. W konkursie udział biorą zespoły klasowe wraz z opiekunem – nauczycielem.

Wejdź na www.EKU.edu.pl i dowiedz się więcej.
[2010-02-24 22:06:24] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]