Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS


Skocz do »
 
Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 1
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2682 razy i ma 0 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna klimatdladzieciDołączył: 2010-09-16
Postów: 2
Status: Nieobecny

kLIMAT DLA DZIECI

„GLOBALNE OCIEPLENIE – NAUKA DZIAŁANIA”
SZKOLENIA W RAMACH PROJEKTU „KLIMAT DLA DZIECI”
FUNDACJA NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU


Jeśli jesteś nauczycielem szkoły podstawowej albo wychowawcom przedszkolnym i nie obce ci są zagadnienia takie jak globalne ocieplenie, zmiany klimatu i zrównoważony rozwój, albo wręcz przeciwnie – nigdy tak naprawdę nie poznałeś prawdziwego znaczenia tych słów zapraszamy serdecznie na ogólnopolskie bezpłatne szkolenia „GLOBALNE OCIEPLENIE – NAUKA DZIAŁANIA” organizowane w ramach projektu „Klimat dla dzieci”.

Nasi prelegenci z najlepszych placówek edukacyjno – dydaktycznych kraju przekażą Państwu cenną i trudną do zdobycia praktyczną wiedzę, jak te wieloaspektowe zjawiska przedstawić najmłodszym w sposób obrazowy i przejrzysty. Specjalnie dla Państwa przygotujemy praktyczny instruktaż jak fachowo przygotować zajęcia z dziećmi z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Co więcej, wszystkim naszym uczestnikom przekażemy przygotowaną specjalnie na potrzeby szkoleń, unikatową multimedialną broszurę szkoleniową, a także zaświadczenie o uczestnictwie sygnowane przez Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym Uniwersytetu Warszawskiego i Fundację Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju.

Wszystkie szczegóły na temat miejsca i dat szkoleń znajdą Państwo na stronie www.klimatdladzieci.pl już od 10.10.2010.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!


Kilka słów o projekcie „KLIMAT DLA DZIECI”

„Klimat dla dzieci” to innowacyjna platforma edukacyjna dla najmłodszych, której celem jest zwiększenie wiedzy i świadomości ekologicznej dzieci, kształtowanie ich aktywnych postaw w trosce o dobro środowiska naturalnego oraz nauczenia działań zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju. Priorytetowa zasada na jakiej opiera się realizacja projektu jest nauka poprzez zabawę. Wszystkie narzędzia jakie wykorzystujemy skupiają w sobie elementy zabawy jako naturalnej metody uczenia się. Natomiast wszystkie działania założone w projekcie maja charakter edukacyjny i dotyczą takich zagadnień jak zmiany klimatu, energia przyjazna środowisku, zrównoważona gospodarka wodna, czy też recykling – jego rola i znaczenie w racjonalnej gospodarce odpadowej.

Warto podkreślić, że z uwagi na istotność poruszanych kwestii projekt będzie współfinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a także został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji, Ministerstwa Środowiska oraz Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.
[2010-09-16 12:20:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]